Joanna Moro w tempie błyskawicy wróciła do formy sprzed ciąży. Jak? Zdradziła nam swój sekret

Joanna Moro

Joanna Moro

Jak Joanna Moro dba o sylwetkę? Co robi, że tak dobrze wygląda po trzech porodach? Gwiazda zdradziła nam swój sekret.

Joanna Moro urodziła trójkę dzieci. Jest mamą Mikołaja, Jeremiego, a od początku roku także małej Ewy. Powrót do formy po ostatniej ciąży zajął jej zaledwie kilka tygodni. Gwiazda już w okresie wakacji mogła pochwalić się zgraną figurą. Swoje imponujące kształty chętnie pokazuje na Instagramie. Nie robi tego ostentacyjnie, jak wiele gwiazd internetu. Aktorka w smaczny sposób eksponuje swoje atuty.

Jak Joanna Moro dba o wygląd? Czy ma dietę?

Sylwetki mogą pozazdrościć Joannie inne młode mamy. W czym tkwi sekret jej nienagannego wyglądu? Nasza reporterka próbowała dowiedzieć się, czy gwiazda stosuje jakąś dietę. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Moro otwarcie mówi o tym, że swój wygląd zawdzięcza głównie dobrym genom. Podstawą jej wyglądu jest życie w zgodzie ze sobą.

Ja specjalnie nie stresuję się swoją figurą, sylwetką. Nie trzymam się żadnej diety. Staram się jeść i tak żyć, żeby dobrze się czuć. I tak na razie jest.

Większość czasu Joanna spędza z córeczką:

Rzeczywiście w większości przebywam w domu, ze swoją córką. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. To jest to, co sprawia, że czuję się spokojna i szczęśliwa.

Cała rozmowa poniżej.


Joanna Moro w ciążowej sesji

Joanna Moro w ciążowej sesji

Joanna Moro z córką w saunie

Joanna Moro z córką w saunie

Joanna Moro w ręczniku

Joanna Moro w ręczniku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×