Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po śmierci ojca. Poruszające słowa prezenterki [WIDEO]

Ida Nowakowska, Tomasz Kammel z ojcem

Ida Nowakowska, Tomasz Kammel z ojcem

Jak Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po stracie ojca? Prezenterka o trudnych chwilach w życiu dziennikarza.

Pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła przykra wiadomość o śmierci ojca Tomasza Kammela. Dziennikarz był bardzo zżyty z seniorem. W jednym z wpisów nazwał go „mężczyzną swojego życia”, i co jakiś czas dzielił się zdjęciami ze wspólnie spędzanych chwil.

Informację o odejściu Christiana Kammela przekazał Super Express. Tabloid nieoficjalnie ustalił, że gospodarz śniadaniówki TVP spotkał się z tatą na godzinę przed jego śmiercią.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, gwiazdor TVP widział się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią. Obaj panowie zdążyli się pożegnać, choć mieli ciągle nadzieję, że zły los się odwróci. Tomasz Kammel bardzo przeżywa tę całą straszną sytuację, nie jest w stanie rozmawiać na ten temat – czytamy na łamach wirtualnego wydania gazety.

Dziennikarz konsekwentnie nie podejmuje tematu w swoich social mediach. Nie chce dzielić się z fanami emocjami, jakie towarzyszą mu w tych trudnych chwilach. Mimo to może liczyć na wsparcie internautów i przyjaciół z pracy. Jedną z osób, które szczególnie teraz okazują mu sporo życzliwości, jest Ida Nowakowska.

Jak Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po stracie ojca?

Prezenterka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że Kammel zawsze może liczyć na jej przychylność. Sama wie, przez co obecnie przechodzi, bo kilka lat temu straciła ojca:

Ja zawsze staram się wspierać każdego z kim pracuję jak najbardziej mogę, w każdej kwestii. Na pewno odejście tak bliskiego człowieka jest bardzo trudnym przeżyciem. Często ludzie nie chcą o tym mówić. Ja sama wiem jak jest, bo straciłam tatę. Ja oczywiście staram się być dla niego tutaj, w tym momencie.

Ida podkreśla ogromny profesjonalizm Tomka, który mimo żałoby, nie zdecydował się na przerwę od pracy:

Ale jest profesjonalistą i potrafi oddzielić to wszystko, co się dzieje tutaj, gdzie w jakimś sensie udajemy coś, gdzieś ta praca jest taką aktorską pracą, od tego, co dzieje się za kulisami w życiu prywatnym. Więc po prostu wielki profesjonalista.

Cała rozmowa poniżej.


Tomasz Kammel z ojcem

Tomasz Kammel z ojcem

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×