Święta u gwiazd „Na Wspólnej”. Co zaplanowały Grażyna Wolszczak i Sylwia Gliwa? [WIDEO]

Grażyna Wolszczak i Sylwia Gliwa. Plany na święta

Grażyna Wolszczak i Sylwia Gliwa. Plany na święta

Grażyna Wolszczak i Sylwia Gliwa zdradziły swoje plany na Święta Bożego Narodzenia. Jak je spędzają gwiazdy Na Wspólnej? O to zapytała nasza reporterka.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni. Gwiazdy od dawna dzielą się z internautami swoimi postępami w przygotowaniach do tego szczególnego, grudniowego czasu. W wielu domach pojawiły się już imponujące choinki i dekoracje zapierające dech w piersiach. Pochwaliły się nimi, między innymi, Małgorzata Rozenek, Edyta Pazura i Natalia Kukulska. A jak do świąt przygotowują się gwiazdy Na Wspólnej?

Jak gwiazdy Na Wspólnej spędzają święta?

Grażyna Wolszczak zdradziła naszej reporterce, że zamierza gotować, inspirując się przepisami Magdy Gessler i Karola Okrasy. To zdecydowanie wyjątkowy czas, bo – jak sama wyznała – niezbyt często można zobaczyć ją w kuchni:

Są dwie okoliczności w roku kiedy ja gotuję. To są właśnie święta: gotuję bez fantazji, ale rozkładam książki kucharskie i przepisy z internetu. Przychodzą goście, potem zostaje mnóstwo jedzenia, żal to wszystko wyrzucać, czyli po prostu standard. Za każdym razem sobie obiecuję, że nie. Że tym razem mało będzie gotowane, potem mi się wydaje, że nic nie ma do jedzenia i ten rytuał się powtarza. Inspiruję się przepisami Magdy Gessler i Karola Okrasy.

Grażyna Wolszczak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Grażyna Wolszczak

Sylwia Gliwa zamierza spędzić ten czas  gronie najbliższych:

Święta spędzimy tradycyjnie rodzinnie. List do Świętego Mikołaja jest pisany, jest bardzo długi. Próbuję mojemu synkowi wytłumaczyć, że dzieci na całym świecie jest bardzo dużo i Mikołaj musi naprodukować dużo prezentów. I że mój synek na pewno wszystkiego nie dostanie. Na co słyszę- ale pieska to chyba mi przyniesie?

Jak wyglądają u Was przygotowania do Świąt?


Grażyna Wolszczak - Róże Gali 2019

Grażyna Wolszczak - Róże Gali 2019

Grażyna Wolszczak - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Grażyna Wolszczak - Kobieta Roku Twojego Stylu 2019

Sylwia Gliwa - Katowice Fashion Week

Sylwia Gliwa - Katowice Fashion Week

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×