Cleo o karierach, które rozpoczynają się w młodym wieku. Jak oceniła występ Sary James w amerykańskim „Mam Talent”? [WIDEO]

Cleo

Cleo

Cleo w rozmowie z naszą redaktorką zabrała głos w sprawie karier, które rozpoczynają się w młodym wieku. Czy według niej show biznes stwarza niebezpieczeństwo dla młodzieży, stawiającej w nim swoje pierwsze kroki?

Joanna Klepko, znana szerszej publiczności jako Cleo swoją karierę rozpoczęła dosyć wcześnie. Już jako nastolatka występowała w chórze gospel Soul Connection. W wieku zaledwie 17 lat współtworzyła duet Dwie Asie, który udzielał się wokalnie w utworach hip-hopowych wykonawców, takich jak PiH czy Endefis. W latach 2007 – 2013 występowała w nagraniach Onara WSRH. Przełomem w jej karierze była współpraca z Donatanem, która rozpoczęła się w 2017 roku. Wydali wspólnie album Hiper/Chimera, a utwór promujący płytę My Słowianie podbijał wówczas listy przebojów.

Cleo o karierze młodych wokalistów

Wczesne rozpoczęcie kariery przyniosło Cleo spore doświadczenie i dziś na tę kwestię może spojrzeć z perspektywy jednej z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. W rozmowie z naszą reporterką gwiazda wypowiedziała się na temat osiągnięcia sukcesu w młodym wieku. Czy show biznes jest jej zdaniem niebezpieczny?

Jest, ale wydaje mi się, że to przede wszystkim zależy od opiekunów. Jeżeli ktoś ma takich aniołów nad sobą, opiekunów, którzy nie pozwolą wpaść młodym ludziom w złe przestrzenie, to będzie dobrze. Najgorzej, jak młody człowiek jest źle prowadzony. Wtedy można wpaść w depresję i jakieś inne dziwne rzeczy. Najważniejsi są opiekunowie.

Jednym ze znakomitych przykładów tego, że można osiągnąć sukces jest też Sara James, która wygrała czwartą edycję The Voice Kids. Jak skomentowała udział 14- latki w amerykańskim Mam Talent?

Nie wiem jak jej poszło, ale na pewno świetnie, bo w ogóle Sara jest świetna.

Niektórzy uważali, ze kariery Roksany Węgiel, Viki Gabor, czy Sary James nie będą trwać tak długo. Co na to Cleo?

Te kariery trwają. Wydaje mi się, że przyczyną tego jest także to, że mają cudownych opiekunów. Sara James ma świetnych rodziców. Tata świetnie śpiewa, więc myślę, że już od początku jest wychowana w takim muzycznym klimacie.

Podzielacie zdanie Cleo?


Kreacje Cleo przygotowane przez panią Małgosię

Kreacje Cleo przygotowane przez panią Małgosię

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo - premiera Disney + w Polsce

Komentarze

  • Gość pisze:

    To dzieci które teraz włuczą się po festiwalach, nocach , których zatrudnia Kurski bo nie ma innych wykonawców to jak będą miały po 20 lat to będą wypalone, zniszczone, psychicznie ,. Będą starymi babami ta jak teraz Rodowicz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×