Szukaj

Nie uwierzycie, jak Cezary Pazura zdobył rolę w “Kurierze”. Aktor wyśpiewał wszystko przed naszą kamerą! [WIDEO]

Cezary Pazura

Cezary Pazura sam ubiegał się o rolę w “Kurierze”

Cezary Pazura opowiedział o tym, w jaki sposób udało mu się zdobyć rolę w filmie “Kurier”. Okazuje się, że aktor wziął sprawy w swoje ręce i sam zaczął się ubiegać o rolę. Jak udało mu się przekonać do siebie reżysera, Władysława Pasikowskiego? Wyjawił wszystko przed kamerą Jastrząb Post. Zobaczcie wideo!

W poniedziałek, 11 marca odbyła się oficjalna premiera filmu Kurier w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Jest to jeden z najbardziej uzdolnionych polskich reżyserów, a o zagraniu w jego filmie marzy większość aktorów. W najnowszym filmie Pasikowskiego, pojawia się także Cezary Pazura. Jak pracowało mu się na planie?

Władek jest małomówny, tajemniczy. Trzeba go wypytywać, ale jak mu się coś podoba, to nie przerywa i pozwala się aktorowi rozwinąć.

Jednak najciekawsze jest to, jak Cezary załatwił sobie angaż w filmie:

Zadzwoniłem do Władka i mówię: “Dlaczego nie gram w Twoim filmie?” A on odpowiedział, że “Mam tylko epizod”. Powiedziałem, że biorę. Jak usłyszałem, że Władek robi Kuriera to pomyślałem, że w tym filmie muszę się pokazać. Myślę, że każdy szanujący się aktor chciałby u Władysława Pasikowskiego zagrać w tak ważnym filmie, bo to jest ważny film.

Wybierzecie się do kina?


Chciałbyś/-łabyś zobaczyć film o Anie Przybylskiej?

×