Agnieszka Kotońska schudła prawie 40 kg. Opowiedziała nam o swojej walce o nową sylwetkę: „To była orka”

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska schudła prawie 40 kilogramów. Jak osiągnęła tak imponujący wynik? Zdradziła nam sekret swojej szczupłej sylwetki. Nie ukrywa, że momentami było jej ciążko.

Przez program Gogglebox przewinęło się wielu bohaterów, ale to Agnieszka Kotońska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show TTV. Jej cięte riposty, zabawne komentarze i barwna osobowość doceniła potężna rzesza widzów. Tylko na Instagramie jej profil obserwuje ponad 260 tysięcy osób. O takiej popularności w sieci może pomarzyć wiele cenionych piosenkarek czy aktorek.

Jak schudła Agnieszka Kotońska? Gwiazda Gogglebox o swojej metamorfozie

Kotońska dała się poznać nie tylko dzięki Gogglebox, ale też za sprawą swojej metamorfozy. W krótkim czasie schudła prawie 40 kilo. Wynik jest imponujący, ale okupiony ciężką pracą nad sylwetką i codzienną walką ze słabościami.

Agnieszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o początkach swojej imponującej przemiany. Przyznała, że było wiele sytuacji, które nie sprzyjały zmianie nawyków, ale ostatecznie wygrała silna wola.

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekałam się po prostu wszystkiego. Chociaż na wakacjach mam tak, że odpinam guzik od spodni, trochę sobie dietę luzuję i mam 3 kilo więcej. Wrócę do domu i wrócę na siłownie, do moich ukochanych warzyw, shaków. 30 kilogramów to była totalna orka. Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną. Alkohol odstawiłam, bo od alkoholu się puchnie i to są puste kalorie.

Co ją zmotywowało do odchudzania?

Pewnego dnia weszłam na wagę i ważyłam 106 kilogramów. Powiedziałam sobie dosyć. Każda moja koleżanka wyglądała fenomenalnie, fajnie, a ja jak zapasiona foka. Powiedziałam, że koniec z tym. Zaczęłam zdrowo jeść, co nie było łatwe bo trzeba było to wszystko rozpracować, gotować. Teraz gotuję sobie sama, nie mam trenera, metodą prób i błędów zaczęłam eliminować produkty. Coś mi nie pasowało, coś odrzuciłam. Chleb jasny zamieniłam na ciemny, nie piję coli, nie piję wódki. Wszystko jest oparte na warzywach, ćwiczę 5 razy w tygodniu.

Kto ją wspierał i czy zdarzają jej się momenty załamania?

Najbardziej wspierał mnie Dajan. Mówił: „Jeszcze tydzień, jeszcze tydzień i zobaczysz, jak będziesz wyglądała”. Były takie momenty, gdzie miałam wszystkie dosyć. Myślałam, że schudnę 30 kilogramów i zapomnę, powrócę do pizzy i nie przytyję. A to nie jest tak, to jest praca do końca życia. Czasami mam chwile załamania. Ale spoglądam na coś, chciałabym to zjeść, ale potem sobie myślę, że będę musiała spalać to znowu na siłowni. Więc nie chce i tego nie ruszam.

Metamorfoza Agnieszki robi wrażenie.

Zapis całego live’a z Agnieszką Kotońską:


Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×