Szukaj

Jacek Rozenek jednym zdaniem podsumował Małgorzatę. Nie miał za wiele do powiedzenia na temat byłej żony [WIDEO]

Jacek Rozenek o byłej żonie

Jacek Rozenek o byłej żonie

Jacek Rozenek ocenił Małgorzatę Rozenek

Małgorzata Rozenek może mieć powody do dumy! Były mąż gwiazdy TVN-u w rozmowie wypowiedział się na jej temat w samych superlatywach. Jednym zdaniem dosadnie powiedział, co myśli o swojej byłej partnerce, z którą wychowuje dwóch synów. Zobacz wideo.

Jacek Rozenek i Małgorzata Kostrzewska pobrali się w 2003 roku. Po 10 latach małżeństwa para postanowiła rozstać się w przyjaznej atmosferze. Dziennikarz i prezenterka wspólnie wychowują dwóch synów – Tadeusza i Stanisława. Z relacji tabloidów wiemy, że byli małżonkowie regularnie spotykają się i raczej nie wchodzą sobie w paradę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – wręcz przeciwnie, Jacek i Małgosia zawsze mówią o sobie w samych superlatywach. Wystarczy przypomnieć głośny wywiad dla Gali:

Nasze poprzednie związki traktowaliśmy poważnie. Ale to nie było to. Teraz też budujemy poważny związek. I jest pięknie. Choć spotykamy się z hejtem ze strony ludzi, którzy nas nie znają. Jestem szczęśliwy, moja była żona też. Związek, który się zakończył, wcale nie musi być porażką, tylko etapem w życiu. A jeśli wyciągasz wnioski z tego, czego doświadczyłeś, to już największy sukces.

Dziennikarz zapytany przez naszą reporterkę o to, co sądzi na temat swojej byłej żony, która obecnie jest jedną z największych gwiazd w show-biznesie, odparł krótko:

Jest wspaniała i trzymam za nią kciuki od samego początku.

Przy okazji okazało się, że Jacek, który na co dzień jest gwiazdą TVP, aktywnie śledzi poczynania zawodowe swojej eks żony spędzając godziny na oglądaniu programów TVN, których Małgorzata jest gwiazdą:

Oglądam programy i jej kibicuję.

Krótko, na temat i bardzo miło. Można? Można.

Zobacz: Szok! Jacek Rozenek z synem Stasiem na pokazie mody Patrycji Kujawy. Czy to odpowiednia rozrywka dla 12-letniego chłopca?

Jacek Rozenek w ciężkim stanie trafił do szpitala! Aktora w trudnych chwilach wspiera ukochana Roxi Gąska!

Roxi Gąska wreszcie wyjawiła kulisy swojego kryzysu w związku z Jackiem Rozenkiem! Przerwała tajemnicze milczenie!

Roxi Gąska rzuciła Jacka Rozenka? Jej wypowiedź na temat ślubu jest bardziej niż wymowna


Jacek Rozenek i Małgorzata

Jacek Rozenek i Małgorzata

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

27 - 28.08.2005 Zakrzow 8 Jezdzieckie Mistrzostwa Gwiazd Zakrzrow 2005 foto Piotr Podlewski / Oko Na Swiat

Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą

Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×