Szukaj

Jacek Kurski o zwolnieniach w TVP. To dlatego zakończono współpracę z czołowymi gwiazdami [WIDEO]

Jacek Kurski o zwolnieniach w TVP

Jacek Kurski o zwolnieniach w TVP

Jacek Kurski o zwolnieniach w TVP. Dlaczego zakończono współpracę z czołowymi gwiazdami, które od lat były obecne na antenie? O to zapytała nasza reporterka.

W 2019 roku z pracą w TVP pożegnała się nie tylko Barbara Kurdej-Szatan, choć to o jej zwolnieniu było najgłośniej. Stacja w ostatniej chwili nie przedłużyła kontraktu z aktorką, która była gospodynią aż trzech strategicznych formatów – The Voice of Poland, Dance Dance Dance i Kocham Cię, Polsko.

Gwiazda w swoim oświadczeniu żaliła się na formę, w jakiej podziękowano jej za dalszą współpracę. W swoim długim oświadczeniu napisała, że „można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji”.

Oprócz Barbary, pracę w programach TVP stracili również, między innymi, Michał Olszański i Monika Zamachowska. Ich miejsce zajął nowy duet prowadzących Pytanie na śniadanieOlek Sikora i Małgorzata Tomaszewska-Słonina. Sporo mówi się także o rzekomo niepewnej przyszłości Tomasza Kammela.

Jacek Kurski o zwolnieniach w TVP

Jak do szeroko komentowanych zmian w obsadzie odniósł się Jacek Kurski? W rozmowie z naszą reporterką prezes TVP opowiedział, co stoi za takimi decyzjami.

Są one spowodowane merytoryczną pracą. Decyzjami redakcji merytorycznych, a nie kierownictwa. Ludzie podejmują te decyzje na podstawie własnych kompetencji. Są to miarodajne i rzeczowe decyzje, czasami także kadrowe – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

scena z: Jacek Kurski, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Kurski, Tomasz Kammel

W jego subiektywnej ocenie wszystkie zmiany wychodzą na lepsze:

Telewizja się zmienia. Jak widzą państwo – na lepsze.

Cała rozmowa poniżej.


Barbara Kurdej-Szatan – finał The Voice of Poland 9

Barbara Kurdej-Szatan – finał The Voice of Poland 9

Michał Olszański i Monika Zamachowska

Michał Olszański i Monika Zamachowska

Tomasz Kammel - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Tomasz Kammel - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×