Jacka Jeschke i Hannę Żudziewicz przed narodzinami córeczki czeka rewolucja. Tancerz TYLKO NAM wyjawił tajemnicę. „Nie wiem, czy mogę zdradzać” [WIDEO]

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zakochani przygotowują się na przyjście na świat córeczki, kupując dwupoziomowe mieszkanie. Czy w związku z kosztowną inwestycją musieli wziąć kredyt?

Jacek Jeschke to polski tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. 30-latek może pochwalić się wieloma osiągnięciami, w tym sześciokrotnym zwycięstwem mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim. Mężczyzna zyskał popularność w mediach występami w roli trenera w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Prywatnie tancerz związany jest z Hanną Żudziewicz, która także jest tancerką. 31-latka podobnie jak jej partner przygotowuje uczestników Tańca z gwiazdami do tanecznych występów w programie. Hanna i Jacek początkowo tworzyli duet wyłącznie na parkiecie, jednak ich wspólna pasja z czasem przerodziła się w prawdziwą miłość.

Niespodziewanie 10 marca 2022 roku podczas wspólnej podróży do Włoch, Jacek Jeschke oświadczył się swojej wybrance. Mężczyzna zdecydował się poprosić ukochaną o rękę w wyjątkowo romantycznych okolicznościach, w malowniczym miasteczku Portofino.  Informację o zaręczynach, zakochani opublikowali na swoich mediach społecznościowych. Pod koniec maja narzeczeni poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka. 12 czerwca zamieścili na swoich Instagramach urocze nagranie, na którym możemy dowiedzieć się, że będzie to córeczka.

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz kupili dwupoziomowe mieszkanie

W związku ze zbliżającym się porodem przyszłych rodziców czekają spore zmiany. Okazuje się, że Jacek Jeschke wraz ze swoją partnerką kupili mieszkanie. W rozmowie z naszą redaktorką tancerz zdradził, w jakim stylu je urządzą.

Wydaje mi się, że gdzieś tam na pewno pokażemy je niedługo. Jest już na wykończeniu. To bardziej nowoczesne mieszkanie, glamourowe. Kupiliśmy, trochę z kredytem, trochę nie, trochę pomoc rodziców. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i rodzicom i wszystkim naokoło, którzy się do tego przyczynili. Oczywiście, nie mówię, że to już jest nasze i jest wszystko skończone. Mamy taką sytuację gdzie inflacja i wszystko leci do góry. Staramy się to wszystko związać tak, aby nasza córka urodziła się na swoim i miała od początku spokojne życie.

Ile metrów ma mieszkanie Hani i Jacka?

Nie wiem, czy mogę zdradzać. Mogę tylko powiedzieć, że ma 2 piętra.

Zaryzykowaliśmy stwierdzenie, że mieszkanie ma około 100 metrów.

Ma około 100 metrów, strzeliłaś idealnie – potwierdził Jacek.

Gratulujemy!


Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - premiera To musi być miłość

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - premiera To musi być miłość

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke będą mieli dziecko

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke będą mieli dziecko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×