Trener taneczny Jacka Jelonka wymienił, z czym nie radzi sobie jego uczeń. Lista jest zaskakująco długa. Przed nimi sporo pracy [WIDEO]

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk opowiedzieli nam o tym, z jakimi kłopotami mierzą się podczas treningów do Tańca z Gwiazdami. Jak się okazuje, Jacek nie jest urodzonym tancerzem, czego nawet przesadnie nie ukrywa.

Jacek Jelonek Michael Danilczuk to pierwsza jednopłciowa para w historii polskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Ich pokazy taneczne zobaczymy już jesienią tego roku. Reporterka Jastrząb Post zapytała ich o wspólne treningi. Jak wynika z wypowiedzi obu panów, nie jest lekko, gdyż Jacek nie miał wcześniej zbyt dużo wspólnego z tańcem.

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk o problemach tanecznych

Jacek nie kryje, że nie potrafi tańczyć i zawsze tego unikał.

Pot i łzy. Ja nigdy nie ukrywałem, że naprawdę nie umiem tańczyć i zawsze jak kręciliśmy program Prince Charming to zawsze uciekałem gdy trzeba było tańczyć. Więc pierwszy trening to był challenge, nie tylko dla mnie ale i dla Michaela. Z biegiem dni i godzin spędzonych na sali wydaje mi się, że jest troszkę lepiej.

Wyjaśnił nam, że niemal wszystko sprawia mu trudność, ponieważ nie jest rozciągnięty i ma problemy z koordynacją, jednak i tak daje z siebie wszystko.

Wszystko sprawia mi trudność, bo ja nie jestem ani rozciągnięty, ani nigdy nie tańczyłem. Koordynacja lewej, prawej strony, wyciągnięcie ręki, każdy palec musi być w odpowiednim kierunku, żeby to ładnie wyglądało. Raz idziesz z prawej nogi, raz z lewej. Wszystko sprawia trudność. Na początku masz tyle informacji, które musisz przyswoić, tyle tańców, których podstawy musisz złapać. Tańcząc naszła mnie taka myśl, że Michael ani razu nie naruszył mojej strefy komfortu. Nawet te tańce, które tańczymy razem, wszystkie one są bardzo fajne. Nasza rama też troszkę inaczej wygląda niż te tradycyjne. Natomiast zobaczymy to z biegiem odcinków i tańców, czy ta rama będzie bardziej tradycyjna czy będzie troszkę dalsza. Pozycje są ciężkie. To nie są naturalne pozycje, bo nie krzyżujesz nóg jak stajesz. Ale one tak mają wyglądać.

Michael Danilczuk, który jest trenerem Jacka, zdradził, z czym nie radzi sobie jego programowy partner:

Z wieloma rzeczami na daną chwilę. Ja mu to mówię. Świadomość tego, co robi źle, nie powinna być mu obca. Ma problemy z sylwetką. Jest dosyć sztywny. Nie ma dobrego przepływu w ciele.

Co jest jego atutem?

To, co jest wspaniałe – ciężko pracuje. I naprawdę bardzo chce i jest bardzo ambitny. Za każdym razem, kiedy narzucam mu jakiś fragment choreograficzny, to nie poddaje się, tylko stara się sprostać temu zadaniu. Czasami szybciej, czasami wolniej, przychodzi mu to z lepszym lub gorszym rezultatem. W obecnej chwili jesteśmy w momencie, gdzie ćwiczymy mnóstwo tańców.

Będziecie trzymać kciuki za ten duet?


Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×