Jacek Jelonek o reakcji partnera na jego udział w „TzG”. Zanim podpisał umowę, polały się łzy. „Obudziła się we mnie natura buntownika”

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak

Jacek Jelonek skomentował swój udział w Tańcu z gwiazdami. Jak zareagował jego partner, gdy dowiedział się, że dostał propozycję występu? Co pokaże na parkiecie i kto w jego tanecznym związku będzie stawiał "kobiece" kroki? Nie ma wątpliwości, że takiego duetu jeszcze nie było.

Taniec z gwiazdami już we wrześniu wróci na antenę Polsatu. Jeszcze kilka dni temu zapowiadała się edycja marzeń, a wszystko za sprawą udziału gwiazd, które dotychczas stroniły od występów w show. Mówiło się, że o Kryształową Kulę zawalczą Magda Mołek i Małgorzata Rozenek. Ostatecznie udział obu zdementował należący do Grupy Polsat portal Pomponik.

Wiadomo jednak, że w widowisku pojawi się pierwsza w historii jednopłciowa para. Polacy zobaczą popisy duetu męsko-męskiego, w którym tytułową gwiazdą będzie Jacek Jelonek. Model zyskał ogólnopolską rozpoznawalność po udziale w programie Prince Charming, w którym był głównym bohaterem. Rok temu przed kamerami Playera szukał miłości. O jego serce walczyło 13 kandydatów. Ostatecznie skradł je pochodzący z Trójmiasta Oliwer Kubiak.

Jak ukochany zareagował na informację o udziale Jacka w programie Polsatu?

Jacek Jelonek o udziale w Tańcu z gwiazdami. Reakcja Oliwera Kubiaka

Jelonek zdradził, że jego druga połówka była pierwszą osobą, której powiedział o propozycji występu w Tańcu z gwiazdami. Oliwer bardzo ucieszył się na tę ofertę i sam namawiał Jacka, by podpisał umowę z produkcją. O szczegółach model opowiedział reporterce Jastrząb Post:

Na razie są psychiczne przygotowania. Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł.

35-latek wyznał, że miał pewne obawy związane z udziałem w widowisku, w którym jako pierwszy Polak zatańczy z osobą tej samej płci. Na szczęście nie trwały one długo:

Ja mu płakałem, że nie umiem tańczyć, on powiedział, że mnie nauczy, nauczy mnie kroków. Obudziła się we mnie natura buntownika. Wydaje mi się, że ludzie, którzy idą pod prąd i robią coś wbrew wszystkim, czego od nich oczekują, tu mówię o tym, że zatańczę z mężczyzną, to chyba są w stanie coś zmienić. Nie idę utartym szlakiem, nie zatańczę z kobietą, tylko z mężczyzną. Może to coś zmieni. I Fajnie.

Czy Oliwer jest zazdrosny o współpracę Jacka z tancerzem, z którym będzie spędzał sporo czasu na sali treningowej?

To jest program. Wiem, że to na pewno będzie profesjonalny tancerz. Wiem, że będę na tej sali treningowej cały czas. Nie jestem zazdrosny, jestem mega podekscytowany i na pewno będę oglądał z pierwszego rzędu jak mojemu Misiowi idzie taniec.

Czy Jacek ma podejrzenia, z kim zatańczy?

Nie mam typów. Powiedziano mi, że będzie to mężczyzna, że jest świetnym tancerzem, tańczył w turniejach zagranicznych, i to jest tyle, co wiem.

Jak będzie wyglądać ich choreografia?

W innych edycjach mężczyźni już tańczyli. Polska i Estonia są chyba jedynymi krajami, w których nie było pary jednopłciowej w „Tańcu z gwiazdami”. Jest coś takiego, że jak tańczy dwóch mężczyzn, to nie ma kobiecych ani męskich kroków. Jest coś takiego jak follow and lead, co podobno jest trudniejsze, ale nie ma typowych męskich i damskich kroków, więc wydaje mi się, że w tym przypadku będzie dokładnie tak samo.

Z jakimi komentarzami dotyczącymi swojego udziału w Tańcu z Gwiazdami spotyka się Jacek?

Na razie bardzo pozytywne. Że to jest coś przełomowego, że fajnie, że coś takiego będzie i masa osób mówi, że wróci do oglądania „Tańca z Gwiazdami”, bo będzie coś nowego.

Cała rozmowa poniżej.


Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z Prince Charming zdecydowali się na adopcję

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z Prince Charming zdecydowali się na adopcję

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak I bedzie fajnie!!!! Dlaczego ma nie tanczyc Ludzie ,wiecej tolerancji !!!!

 • Gość pisze:

  Obrzydliwe i nie na miejscu mówiąc ładnie po TVN można się tego spodziewać ale po Polsacie

  • Gość pisze:

   Co jest obrzydliwe?

  • Gość pisze:

   Weź się ogarnij

  • Gośćkarolina pisze:

   Dlaczego obrzydliwe?, wręcz odwrotnie, obejrzałam pary męsko- męskie, w tańcu z gwiazdami zagrnicznych edycji i muszę powiedzieć, że bardziej mi się podoba od tańca par damsko- męskich.

  • Gośćliul pisze:

   To to samo !! Członek PO jest właścicielem Polsat,Lewiatan!! Wiedział kiedy zrezygnować z polityki

 • Gość pisze:

  to teraz wyjdzie który tancerz lubi chłopców. obstawiam tego od oliwki bieniuk albo Terrazzino ale o nim każdy już dawno wie 😂

 • Gość pisze:

  Odpadnie w trzecim odcinku a polsatowi spadnie oglądalność. To nie jest program pod widzów lewackich chyba ze Zenkiem zatanczy

 • Gość pisze:

  Ten Jacuś to niezłe ziółko. Zanim został księciem (hahaha) to aktywnie wysyłał fotki swojego prącia mężczyznom z Grindra. Sam jestem w posiadaniu kilku. Oliwierek tylko patrzeć jak pójdzie w odstawke. 3,2,1… Szkoda bo widać ze emocjonalny chłopak mocno to przeżyje

 • Gość pisze:

  Cudowni są 😍 będę kibicować Jackowi w TzG!

 • Gość pisze:

  no i spoko

 • martencja pisze:

  Tancerz pokaże krok Jelonkowi i w ten sposób nauczy go tańczyć 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×