Para z „Prince Charming” o „anulowanym” coming oucie Michała Szpaka. Jacek Jelonek zdradził, co mówi się w kuluarach

Oliwer Kubiak, Jacek Jelonek, Michał Szpak

Oliwer Kubiak, Jacek Jelonek, Michał Szpak

Michał Szpak zrobił coming out, który anulował. Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak, czyli para z Prince Charming, skomentowała dla nas jednoznacznie całą sytuację.

Czerwiec w wielu krajach świata nazywany jest miesiącem dumy. To właśnie wtedy najwięcej znanych osób decyduje się na coming outy. Publiczne przyznanie się do skrywanej orientacji seksualnej zwykle wywołuje poruszenie w mediach. Kilka dni temu głośno było o „wyjściu z szafy” aktorki Joanny Balasz i jej partnerki, byłej dziennikarki TVN, Iwony Piotrowskiej. Dziewczyny o swoim związku poinformowały świat, publikując artystyczną, bardzo zmysłową i apetyczną sesję.

Sporo zamieszania wywołał również post, jaki na swoim profilu na Instagramie zamieścił Michał Szpak. Piosenkarz, promując najnowszy singiel 24na7, wyznał, że należy do „queerowej rodziny”, co chociaż raczej nie zszokowało jego fanów, zostało odebrane jednoznacznie jako coming out. Ostatecznie gwiazdor zapewnił, że jego wpis został niewłaściwie zrozumiany i dodał, że jeśli kiedykolwiek miałby ogłosić, że jest homo- lub biseksualny, to zrobi to z typowym dla siebie rozmachem.

Michał Szpak - oświadczenie queer

Michał Szpak – oświadczenie queer

Co o postawie Michała sądzi jedna z najbardziej znanych gejowskich par ostatnich miesięcy – Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak, czyli jego partner poznany w programie Prince Charming?

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek o rzekomym coming oucie Michała Szpaka

Oliwer zdradził reporterce Jastrząb Post, że wywoływanie presji w sprawie coming outu jest nie na miejscu. Według 26-latka powinien on być indywidualną sprawą i samodzielną decyzją osoby, której dotyczy:

Coming out to jest sprawa osobista każdej osoby. Jeżeli powiedział, że nie, że to nie jest ten coming out, to okay. Ja zawsze czekam na oficjalne potwierdzenie ze strony danej osoby. To jest decyzja tylko i wyłącznie tej konkretnej osoby. Często z takich tematów jest robiona sensacja większa niż powinna.

Podobne zdanie ma Jacek, który liczy, że Szpak w razie coming outu zdecyduje się na zrobienie czegoś, co polski show-biznes zapamięta na lata:

Wielokrotnie powtarzaliśmy, że coming out jest sprawą indywidualną. To, że mówi się kuluarach, że jest gejem czy nie, to jest jego sprawa i zależy od niego, kiedy to powie, jak to zrobi, więc czekamy na Michała. Obiecał, że jak to zrobi, to zrobi to w spektakularny sposób.

Cała rozmowa poniżej.

Piosenka Michała Szpaka 24na7:


Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Komentarze

 • Gość j pisze:

  Wojewódzki nie ma tyle odwagi i koledzy pismaki puszczają informacje, że to się żeni to znowu zostaje ojcem😂🤣🤣a wystarczy popatrzeć

  • Gośćwybór pisze:

   Jak mozesz po wygladzie kogos sortowac. Ze mnie hetero kobiety chciano zrobic lesbijkę, by odwrocic swiatło od kryminalistow , i zeby ofiarę linczowac. Nigdynie zachowuj sie tak bo to ani mądre, mozesz kogos skrzywdzic. Topatologia tak robi .

 • ale jaja + pisze:

  To Szpak szuka u publiki zainteresowania swoją płcią,orientację,seksualnością i swoim gołym tyłkiem. Niekonwencjonalne stroje znane są na scenie od wielu dekad i nikogo nie gorszą-w cekinach występował już E. Presley, z gołą klatą F.Mercury,a Michael Jackson miał całą szafę przebieranek.Szpak różni się od nich tym,że gorzej śpiewa,wygląda groteskowo i ideologicznie bredzi..

  • Sławek pisze:

   A takie nic dziwaku jak ty wypisuje brednie z powodu zazdrości i szczęka opada ci biedaku w dół bo sam się nie odważysz wyjść na scenę i pokazać talent, siebie i odwagę.Więc zamknij mordę.

 • Gosia pisze:

  I po co na siłę robienie sensacji ze spraw intymnych, kogo to interesuje kto z kim i dlaczego.

  • Gość pisze:

   No najwyraźniej interesuje skoro przeszkadza im, że Ci ludzie mogliby żyć w spokoju tak jak Ci, którzy uważają się z tych \'normalnych\'. Swoją drogą, po co wchodzisz w takie tematy?

 • GośćAga pisze:

  Głupi chłopak nic więcej

 • Gość pisze:

  Ja prdole…kogo to obchodzi kto jest gejem, a kto lesbijką… Sami z tego robią jakas sensacje, a tak naprawde wszyscy maja to gdzies…to naprawde jest męczące ciągłe pieprzenie i czytanie, ze ten jest, tamta jest…a ten tego, tamten tamtego… Bądźcie…ale to naprawdę nic dziwnego….

  • Gość pisze:

   Równości małżeńskiej nie ma, więc chyba nie do końca wszyscy \'mają gdzieś’… Poza tym, mniejszości nadal są atakowane poprzez obcych, znajomych z pracy, ze szkoły, przez księży, dziennikarzy, polityków, nawet przez rodzinę, bo ludzie (w Polsce i ogólnie na świecie), wprost uwielbiają ustawiać innym ludziom życie.
   Gdyby panowała akceptacja, to coming outy w ogóle by nie istniały, bo ci ludzie w ogóle nie musieliby się wcześniej ukrywać. Normalność i wolność do samostanowienia niestety nie istnieją.

 • Kobieta pisze:

  Jeżeli mówi, że nie jest gejem a pytanie to padało wielokrotnie,to znaczy,że nie jest.Jakby to potem odkręcił?Jeszcze w wielu wywiadach
  wspominał o dzieciach że chciałby mieć.No przecież to dorosły facet,mógłby się wykręcać od takich pytań nie wiem,nie mam czasu myśleć o tym itp…Ale ja w nim widzę siłę męską,on ma wiele cech męskich stanowczy, bywa szorstki, niech was nie zwiedzie jego makijaż,uśmiech uroda,włosy.

 • Gośćcu pisze:

  Szpak dziobie tam gdzie słonce niedochdzi

 • ale jaja pisze:

  Szpak wyszedł z szafy, Szpak wrócił do szafy. Kogo to tak naprawdę obchodzi??? Drodzy geje nie zawracajcie nam głowy swoją du..ą! OK ???????

  • Kobieta pisze:

   Brawo, lepiej nie można było tegi skomentować!

  • Gość pisze:

   To wy nie inetersujcie się naszą dupa. Nie odpowiadam za to co piszą dziennikarzyny, ale wystarczy równość i problem rozwiąże się sam. No ale przecież wy \'normalni\' lepiej wiecie jak się interesować naszym życiem i jes ustawiać 😉

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×