Jacek Jelonek i Michael Danilczuk o przegranej w „TzG”. Zdradzili, czy liczyli na pierwsze miejsce. „Otwartość jest na samym końcu” [WIDEO]

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk zajęli drugie miejsce w finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Reporterka Jastrząb Post rozmawiała z nimi tuż po ogłoszeniu wyników. Jaka będzie pierwsza rzecz, którą zrobi Jacek po programie?

Kolejna edycja Tańca z Gwiazdami dobiegła końca. Tym razem również nie brakowało emocji, a przez kilka kolejnych tygodni widzowie obserwowali zmagania swoich ulubieńców na parkiecie. Z końcem października na antenie Polsatu pojawił się ostatni odcinek, w którym poznaliśmy zdobywców Kryształowej Kuli. Wytańczyła ją sobie Ilona Krawczyńska w duecie z Robertem Rowińskim.

Gorycz porażki musieli przełknąć natomiast Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Od samego początku ich udział w show był mocno komentowany. To bowiem pierwsza para jednopłciowa w historii polskiej edycji programu. Co po finale mówili tancerze, którzy zajęli drugie miejsce?

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk o przegranej w Tańcu z Gwiazdami

Tuż po zakończeniu finału reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Jackiem Jelonkiem i jego tanecznym partnerem. Zdradzili, jak czują się po ogłoszeniu wyników i czyli liczyli na wygraną. Okazuje się, że ważniejsze od Kryształowej Kuli, było dla Jacka coś zupełnie innego:

Czujemy się fantastycznie. Nie spodziewałem się, że zajdziemy aż tak daleko. Wiele osób nie wróżyło nam, że w ogóle zajdziemy do połowy edycji i byliśmy w finale. To już jest dla nas wygrana. Jak na Polskę, która w rankingach jeżeli chodzi o tolerancje i otwartość jest na samym końcu, to wydaje mi się, że nasz udział i to, że w ogóle jesteśmy w finale i jesteśmy drudzy, to jest piękny znak.

Co powiedzieli Ilonie?

Złożyliśmy jej gratulacje. To, co jest fajne w tej edycji to to, że każda z par, która tu była, była ze sobą ściśle związana. Nie ważne na którym etapie ktoś odpadł, zawsze byliśmy wspólnie. Więc to było naturalne, żeby się wspierać.

Na czym teraz skupi się Jacek?

Jak mi się uda, to będę spał. Jestem lekko przeziębiony i przyjdzie taki moment, gdy ciało odpuści i będzie domagało się odpoczynku. My jesteśmy super dumni z naszych trzech konkursowych tańców, wydaje mi się, że nie mogliśmy zatańczyć lepiej, zatańczyliśmy z całym naszym sercem i te owacje na stojąco na sam koniec tylko to potwierdziły. Zamierzam teraz odpoczywać, wyleczyć się i wrócić do swojej rutyny.

Gratulujemy serdecznie!


Jacek Jelonek, Michael Danilczuk - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Michael Danilczuk - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

scena z: Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Oliwier Kubiak, fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×