Izabella Miko niezwykle dosadnie podsumowała miłość i związki. Wyjawiła też plany dotyczące dziecka! [WIDEO]

Izabella Miko partner

Izabella Miko partner

Dlaczego Izabella Miko nie ma partnera?

Izabella Miko to piękna, młoda i niezależna kobieta. Na co dzień mówi to, co myśli i nie martwi się o to, co powiedzą inni. Zawodowo odnosi ogromne sukcesy, ale w jej życiu prywatnym panuje nieznośny spokój. Nie miała do tej pory szczęścia w miłości, choć niczego jej nie brakuje, a na „rynku” uchodzi za świetną partię. Dlaczego tak jest?

Podczas oficjalnej premiery Planety Singli 2 w rozmowie z Jastrząb Post Izabella wyjawiła, że kobiety zbyt wiele oczekują od mężczyzn i to, co biorą za miłość, zwykle wcale nią nie jest. Zdradziła również, że sama marzy o miłości, ale nie zamierza czekać na nią w drzwiach i zatrzymywać życia w oczekiwaniu na „tego jedynego”:

To nasze wyczekiwanie, to nie to, że żeśmy się tak zakochały, to jest ten jedyny i co z tą miłością. To jest nasze ego, bo chcemy wiedzieć, że ta osoba ma obsesję na naszym punkcie i dlaczego ona nie piszę. To tylko jest ego. Ale to trzeba obserwować w sobie i wiedzieć, że to nie ma nic wspólnego z miłością. Bo ta miłość jak przyjdzie, to będzie ta właściwa osoba, to będzie wszystko łatwe. Tym bardziej, że to wtedy nie będzie czy napisze czy nie napisze, to wtedy powinno być wyżej. Moja miłość jeszcze nie przyszła.

Jak wyjaśniła, według niej drogą do sukcesu w miłości jest udoskonalanie samej siebie, a nie ludzi w swoim życiu:

To znaczy, nie chcę powiedzieć, że czekam, bo to by oznaczało, że patrzę za okno, czy facet do mnie nie zapuka. Nie czekam, bo żyję cały czas życiem swoim i rozwijam się i się staje lepszą osobą. Uważam, że wtedy też przyciągnę, będę bardziej gotowa na tego właściwego faceta i wtedy nic nie zepsuje tego związku. Bo to też jest tak, że nam się wydaje, że jesteśmy gotowe na tego faceta, ale może jak on przyjdzie, nie mamy wszystkiego przepracowanego, to możemy zepsuć ten związek. Więc to jest dobrze nad sobą pracować, mieć ten czas.

Izabella Miko o macierzyństwie i dzieciach

A co powiedziała Iza jeśli chodzi o temat macierzyństwa?

Czasami tak patrzę na to i myślę, o jeszcze nie ma dziecka.. ale to będę kombinować później, może wtedy zainspiruję ludzi, jeżeli będe miała 44 lata i będę miała dziecko. Mam nadzieję, że to nie będzie jedna tak późno.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Izabella Miko - TeleKamery 2018

Izabella Miko - TeleKamery 2018

Izabella Miko – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Izabella Miko – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Izabella Miko w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9

Izabella Miko w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×