Szukaj

Iza Miko oceniła szanse Krzysztofa Gojdzia na karierę w USA. Nie ma dla niego najlepszych wiadomości [WIDEO]

Iza Miko, Krzysztof Gojdź

Iza Miko, Krzysztof Gojdź

Iza Miko o karierze Krzysztofa Gojdzia w USA

Krzysztof Gojdź w Polsce osiągnął całkiem sporo – otworzył świetnie prosperującą klinikę, zmienił twarze kilku gwiazd polskiego show-biznesu, wydał książkę, poprowadził własny program, wystąpił w Tańcu z gwiazdami… Lista sukcesów najpopularniejszego lekarza medycyny estetycznej w Polsce jest imponująca, zatem Gojdź postanowił pójść za ciosem i rozpocząć przygotowania do ekspansji Stanów Zjednoczonych.

Krzysztof od jakiegoś czasu podróżuje pomiędzy Warszawą a Miami, gdzie kupił luksusowy apartament. Z jego zapowiedzi wiemy, że wkrótce nawiąże współpracę z rodziną Kardashian:

Ja nie muszę próbować, ja już docieram do tych gwiazd na świeżo, więc już niedługo będę mógł to dotarcie wam pokazać. Nie mogę zdradzać, bo to na razie słodka tajemnica. Ale na pewno projekt medialny, który będę tworzył w Stanach Zjednoczonych i na świecie, będzie pięknym, duchowym projektem, bo chciałbym się teraz skupić w swojej pracy zawodowej na tym, jak dać energię ludziom, którzy potrzebują naszej pomocy. Czyli tak bardziej filantropijnie, charytatywnie – wyznał Gojdź jakiś czas temu w rozmowie z naszą reporterką.

Szanse Gojdzia na karierę w USA oceniła Izabella Miko, która na co dzień mieszka w Los Angeles. Aktorka nie ma dla lekarza najlepszych wiadomości – jej zdaniem zbudowanie popularności w Ameryce „czasami trwa”:

Każdy ma szansę w Stanach, jeżeli ciężko pracuje, ma oryginalne pomysły i się nie poddaje. Nie można się poddawać, trzeba mieć wizję i iść do przodu. Czasami to trwa. Jeżeli ktoś ma oryginalną wizję i pasję to myślę, że ma szanse.

Gdzie zdaniem Izabelli ciężej jest odnieść sukces?

W Ameryce ciężej jest odnieść sukces, bo my konkurujemy z całym światem. Jeżeli chodzi o aktorstwo, to ktoś może dostać rolę na ulicy, może jakiś reżyser powiedzieć, chodź, świetnie pasujesz do tego, nie musisz nawet castingu. Ale z drugiej strony te filmy, które są robione w Hollywood, są na cały świat. Więc coś za coś, jednak.

Wróżycie Krzysztofowi sukces w amerykańskiej branży rozrywkowej?

Krzysztof Gojdź o współpracy z Kim Kardashian. Jego amerykańska kariera właśnie nabiera rozpędu! [WIDEO]

Krzysztof Gojdź opływa w luksusy! Jego niewiarygodne warszawskie mieszkanie wygląda jak pięciogwiazdkowy hotel!

Luksusy nie do opisania! Dotarliśmy do zdjęć ociekającego bogactwem apartamentu Krzystzofa Gojdzia w Miami!


Izabela Miko - premiera filmu

Izabela Miko - premiera filmu "Planeta Singli 2"

Izabella Mikko
Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×