Szukaj

Izabella Krzan zaciera ręce z nadzieją na prowadzenie „PnŚ”: „Sprawdziłabym się”. Dostała już propozycję?

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan z chęcią widziałaby się w roli jednej z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Jak jej zdaniem sprawdziłaby się w tym nowym wyzwaniu?

Izabella Krzan cztery lata temu zdobyła tytuł Miss Polonii. Od tego momentu zaczęła pojawiać się w telewizji publicznej. Tam współprowadzi programy takie jak m.in. Czar par i Koło fortuny. Z łatwością wykorzystuje swoje pięć minut na antenie, zdobywając serca coraz to szerszej publiczności. Nic więc dziwnego, że na jej drodze pojawia się wiele propozycji. Czy jednak otrzymała już tę konkretną, na której jej zależy?

Izabella Krzan: czy widziałaby się w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie po wakacjach czeka sporo zmian. Do najważniejszych należy zmiana uwielbianej pary prowadzących. Nie zobaczymy już na antenie Roberta El Grendy oraz Tamary Gonzalez Perei. Przez dłuższy czas spekulowano, kto zajmie ich miejsce. Choć dziś już wiadomo, że będzie to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to padały różne nazwiska.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Izabellę Krzan, czy chciałaby dołączyć do grona prowadzących program Pytanie na śniadanie?

Myślę, że tak. Wydaje mi się, że to byłyby dobry program, aby mnie sprawdzić w tej roli. Jest to program, w którym musisz być cały czas bardzo w programie. Czyli myśleć co mówimy, cały czas nowe tematy, nowi goście. Ja jako 25-latka myślę, że bym się w tym sprawdziła. Czy będzie taka okazja, za parę miesięcy bądź lat? Nie wiem, zobaczymy.

Niestety na razie musi uzbroić się w cierpliwość:

Jeśli chodzi o moją osobę na razie takich tematów nie ma. Zobaczymy, co będzie później.

Czy Waszym zdaniem Iza pasuje do programu śniadaniowego?


Izabella Krzan – TVP 2020 jesienna ramówka

Izabella Krzan – TVP 2020 jesienna ramówka

Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Izabella Krzan - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Izabella Krzan - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×