Izabella Krzan jest szczęśliwie zakochana! Opowiedziała nam o swojej nowej miłości [WIDEO]

Izabella Krzan jest zakochana

Izabella Krzan jest zakochana

Izabella Krzan o swoim partnerze. Z kim jest w związku?

Młodziutka  Izabella Krzan, współprowadząca program Koło Fortuny, to niezwykła piękność. Nic więc dziwnego, że w mediach pojawiały się doniesienia o jej rzekomy romansie i związku z Rafałem Brzozowskim. Piękna miss szybko je zdementowała, zapewniając, że z artystą łączy ją jedynie przyjaźń:

Jestem w tym momencie szczęśliwie zakochana. A z Rafałem Brzozowskim akurat bardzo się przyjaźnimy. On mnie akurat wspiera bardzo nawet w takich moich prywatnych rzeczach, ja jego również. Aktualnie życie tak się potoczyło, że jestem w związku – wyznała Iza w rozmowie z naszą reporterką.

Wygląda na to, że wielbiciele pięknej Krzan muszą się obejść smakiem i zrezygnować z pogoni za jej sercem, ale za to fanki Rafała mogą spokojnie odetchnąć z ulgą i nadal wysyłać mu miłosne listy:

Ja się śmieję, że moje serduszko jest duże więc wszystkich fanów również pomieszczę obok tego mojego jedynego mężczyzny, ale fanki możecie rzeczywiście pisać śmiało do Rafała on jest już wolny.

Kim jest chłopak Izabelli Krzan? Miss Polonia spotyka się z 23-letnim siatkarzem Michałem Filipem – zawodnikiem Cerradu Czarnych Radom.

Cała rozmowa poniżej:

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Przed Rafałem Brzozowskim ciężkie chwile. Dla niego Boże Narodzenie to czas moralnej walki z samym sobą!

To jednak nie Rafał Brzozowski a przystojny sportowiec skradł serce Izabelli Krzan! Piękna miss pochwaliła się swoim ciasteczkiem


Izabella Krzan dostała prezent walentynkowy od Michała Filipa

Izabella Krzan dostała prezent walentynkowy od Michała Filipa

Michał Filip wysłał Izabelli Krzan kwiaty na Walentynki. Czy są parą?

Michał Filip wysłał Izabelli Krzan kwiaty na Walentynki. Czy są parą?

Michał Filip – siatkarz

Michał Filip – siatkarz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×