Szukaj

Izabela Trojanowska wydaje biografię. Ujawni sekrety ze swojego życia. Premiera lada dzień

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska to artystka, która w show-biznesie znana jest od lat. Jest wszechstronnie uzdolniona, a ostatnio nawet pokusiła się o napisanie biografii. Zdradziła w niej sekrety ze swojego życia?

Izabela Trojanowska w show-biznesie obecna jest od lat. Widzowie pokochali ją nie tylko za rolę w serialu Klan. Przy wielkich przebojach, które wydala w latach 70. i 80. do dzisiaj bawią się kolejne pokolenia Polaków. Artystka od tamtego czasu nieprzerwanie tworzy muzykę, a na swoim koncie ma aż 7 studyjnych płyt. Teraz postanowiła sprawdzić się w innej dziedzinie, jaką jest literatura.

Izabela Trojanowska o swojej biografii

Izabela Trojanowska podobnie jak inni artyści podczas kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa musiała zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy. Kilkutygodniowa izolacja społeczna była jednak dla niej na tyle inspirująca, że pokusiła się o napisanie własnej biografii.

Książkę już we wrześniu będzie można nabyć w księgarniach. Aktorka opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak wyglądała praca nad publikacją.

Ja wykorzystałam ten okres na napisanie biografii, która ukaże się we wrześniu. Nie wiedziałam, że pisanie książki to taka ciężka praca. Nigdy do tej pory nie wydawałam żadnej książki i musiałam teraz wrócić do okresu narodzin. Nie mam 18 lat, więc to nie było łatwe. Większość ludzi już nie żyje i trzeba było opierać się na własnych wspomnieniach, wspomnieniach rodziny. Moja mama bardzo mi pomaga, dużo pamięta, opowiada mi mnóstwo anegdot. Mam nadzieję, że książka się spodoba. Bardzo ciężko pisze się o sobie. Chwalić się nie chce, mówić o sobie źle również nie chce. Trzeba było starać się być jak najbardziej obiektywnym. To też nie jest najprostsze i oczywiste.

Czy znajdziemy w niej także jakieś sekrety z życia aktorki?

Dzieliłam się trochę moim życiem. Ta książka jest wydana głównie dla moich fanów, dla rodziny, ale też tych, którzy wybierają zawód piosenkarki czy aktora. Warto przeczytać takie wspomnienia, aby wiedzieć, czy na pewno dobrze się wybrało.

Sięgniecie po książkę Izabelli?


Izabela Trojanowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Izabela Trojanowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Izabela Trojanowska – Myday, premiera filmu

Izabela Trojanowska – Myday, premiera filmu

Izabela Trojanowska – Opole 2019, konferencja

Izabela Trojanowska – Opole 2019, konferencja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×