Córka Trojanowskiej powala urodą. Mogłaby zawojować showbiz w 5 minut, ale nie chce: „Powód jest tylko jeden”

Izabela Trojanowska o córce

Izabela Trojanowska o córce

Izabeli Trojanowskiej wielką karierę udało się połączyć z macierzyństwem. Jej córka jednak nie chce iść w ślady sławnej mamy. Czym zajmuje się Roksana?

Izabela Trojanowska od wielu lat jest aktywna w show-biznesie. Wielką karierę udało jej się połączyć z byciem mamą. Córka piosenkarki w tym roku skończyła 29 lat. Roxana od zawsze stroniła od mediów. Od wielu lat mieszka w Berlinie gdzie studiowała prawo, ukończyła również antropologię na uniwersytecie w Wiedniu.

Córka Izabeli Trojanowskiej unika show-biznesu

Aktorka i piosenkarka od wielu lat jest na tak zwanym świeczniku. Wielka popularność, jaką udało jej się zdobyć przez lata kariery, wiąże się również z zainteresowaniem paparazzi. Jej córka Roksana nigdy nie chciała być obecna w mediach. Chociaż zdarzyło jej się pojawić z mamą na branżowej imprezie, to kiedy dorosła, całkowicie odcięła się od świata mediów.

Izabela Trojanowska reporterce Jastrząb Post zdradziła, dlaczego jej córka podjęła taką decyzję.

Powód jest właściwie tylko jeden, mianowicie nie podoba jej się, że jej mama nie ma swojej prywatności i nie chciałaby żyć tak samo jak ja, że muszę w każdym momencie życia, dnia pamiętać o tym, że ktoś może telefonem zrobić mi zdjęcie. Fajnie jest wyluzować i czasami ładować baterię, tak zupełnie naturalnie. Ja muszę o tym pamiętać, ona nie.

Czym zajmuje się córka Izabeli?

Wybrała i skończyła prawo. Teraz pracuje nad magisterium.

Śledzicie karierę Izabeli?


Izabela Trojanowska z córką Roksaną

Izabela Trojanowska z córką Roksaną

Roksana Trojanowska

Roksana Trojanowska

Izabela Trojanowska z córką Roksaną

Izabela Trojanowska z córką Roksaną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×