Iza Janachowska rozgadała się o dziecku Krzysztofa Ibisza. Zdradziła nam, do kogo jest bardziej podobne. „Bardzo pragnęli tego dzidziusia”

Izabela Janachowska o dziecku Krzysztofa i Joanny Ibiszów

Izabela Janachowska o dziecku Krzysztofa i Joanny Ibiszów

Izabela Janachowska o trzecim dziecku Krzysztofa Ibisza. Do kogo jest bardziej podobne? Gwiazda zdradziła, jak prezenter czuje się w roli ojca.

Krzysztof Ibisz właśnie spełnił marzenie o trzecim dziecku. Prezenter rok temu poślubił piękną Joannę Kudzbalską, która po ślubie przyjęła jego nazwisko. Kobieta dała się poznać szerszej publiczności, gdy miała 19 lat – brała wówczas udział w drugiej edycji programu Top Model. Po zakończeniu show skupiła się na edukacji. Wyprowadziła się do Hiszpanii, gdzie studiowała medycynę.

Para długo ukrywała swój związek. Dopiero po zaręczynach zdecydowali się potwierdzić, że są razem. Dziś stanowią pełną rodzinę. W niedzielę 17 września media obiegła informacja o narodzinach kolejnego potomka Krzysztofa, który ma już dwóch synów z poprzednich małżeństw – pełnoletniego Maksa i młodszego Vincenta.

Chociaż prezenter jak dotąd nie potwierdził publicznie, że został ojcem, to w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami zebrał masę gratulacji. Tuż przed rozpoczęciem show czekała na niego niespodzianka od produkcji i przyjaciół z planu (wideo poniżej). Wręczyli mu ogromną maskotkę i kwiaty. W trakcie emisji odcinka młody ojciec otrzymał gratulacje od Rafała Maseraka. Teraz o kilka słów pokusiła się Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska o trzecim dziecku Krzysztofa Ibisza

Prezenterka zdradziła, że miała okazję uciąć sobie dłuższą rozmowę z Krzysztofem na temat noworodka. Gwiazdor pokazał jej kilka zdjęć swojego dziecka:

On jest tak profesjonalny, że gdyby nie to, że my eksplodowaliśmy radością i prezentami, to on by wszedł do pracy i wyszedł. Natomiast za kulisami rozmawialiśmy sobie, pokazywał zdjęcia, jest bardzo przejęty z tego, co wiem. To jest bardzo świeży temat, super ekscytacja, ogromna radość w ich rodzinie. Bardzo pragnęli tego dzidziusia i jest, więc ja się bardzo cieszę jak się spełniają marzenia.

Iza uważa, że dziecko Ibiszów jest bardziej podobne do mamy. Chociaż zna już jego płeć, to nie chciała uprzedzać ojca i nie zdradziła, czy jej programowy partner doczekał się synka czy córeczki:

Tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że do Asi. Co do płci – znam. Ale dopóki Krzysztof nic nie powie, to ja też nie mogę.

Krzysztofowi serdecznie gratulujemy.


Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut

Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×