Iza Janachowska o afiszowaniu się przez Karolinę Pisarek ze ślubiem. Ma na to ciekawe wytłumaczenie, ale czy spodoba się ono modelce? [WIDEO]

Izabela Janachowska, Karolina Pisarek

Izabela Janachowska, Karolina Pisarek

Izabela Janachowska zabrała głos ws. ślubu Karoliny Pisarek. Czy modelka nie afiszowała się z nim za bardzo? Padła szczera odpowiedź z ust ekspertki ślubnej!

Izabela Janachowska stworzyła prawdziwe imperium ślubne. Najpierw prowadziła bloga o nazwie Wedding dream. Następnie założyła przedsiębiorstwo ślubne, w skład którego wchodzi m.in. duży salon na warszawskim Mokotowie. Najbardziej znanym elementem jej działalności jest jednak program poświęcony tej tematy: I nie opuszczę Cię aż do ślubu (TVN Style), którego emisja dobiegła końca wraz z przejściem gwiazdy do Polsatu w 2020 roku.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Izabelę o ślub Karoliny Pisarek.

Izabela Janachowska o ślubie Karoliny Pisarek

Nasza rozmówczyni przyznała, że niezbyt bardzo śledziła ceremonię modelki, chociaż sama uchodzi za ekspertkę i pasjonatkę tego typu uroczystości:

Bardziej śledziłam ostatni ślub Andziaks niż Karoliny, bo w tym czasie, co Karolina brała ślub, byłam bardzo zajęta. Ale widziałam, wydaje mi się, że wszystko było bardzo prawidłowo zorganizowane. Ja mam wrażenie, że to, czy impreza była prawidłowo zorganizowana, możesz wyczytać na twarzy panny młodej. Ja jak patrzyłam na Karolinę, to wydawało mi się, że jest przeszczęśliwa, wszystko wyglądało pięknie w tych kilku obrazkach, które widziałam, więc chyba super.

Szczerze oceniła też to, w jaki sposób Karolina afiszowała się z ceremonią. Gwiazda stale dodawała zdjęcia i filmy z uroczystości, a nawet opowiadała o tym, ile pieniędzy dostawała od gości.

Każda z osób w dzisiejszych czasach ma ogromną wolność w kierowaniu swoją karierą i popularnością. Mam wrażenie, że już i tak zaglądamy ludziom wszędzie, bo oni nas wszędzie wpuszczają, poprzez Instagram, na którym na Instastory wszyscy pokazują praktycznie wszystko. Często też na tej otwartości wiele osób zbudowało swoją karierę i popularność, więc to byłoby dziwne, gdyby teraz robiły wielkie tajemnice ze ślubu, tym bardziej, że ślub, to jest taki moment, który generuje wielkie zainteresowanie. Myślę, że te gwiazdy korzystają na tym zainteresowaniu. Jeżeli postanowiła, że będzie mówić, to niech mówi.

Czy Iza odpowiedziałaby na pytanie, ile ona i jej mąż uzbierali w kopertach ślubnych?

Nie mam pojęcia ile mieliśmy. Mój ślub był naprawdę dawno temu.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Karolina Pisarek z mężem magazyn VIVA!

Karolina Pisarek z mężem magazyn VIVA!

Karolina Pisarek - poprawiny

Karolina Pisarek - poprawiny

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×