Izabela Janachowska będzie miała drugie dziecko? Padło szczere wyznanie: „Znamy ogromną wartość posiadania rodzeństwa”

Czy Izabela Janachowska chciałaby drugie dziecko?

Czy Izabela Janachowska chciałaby drugie dziecko?

Izabela Janachowska opowiedziała nam o powiększeniu rodziny. Czy możemy spodziewać się przyjścia na świat jej drugiego dziecka?

Izabela Janachowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd Polsatu. Prowadząca Taniec z gwiazdami łączy karierę z życiem rodzinnym. Osiem lat temu wyszła za mąż za przystojnego przedsiębiorcę, Krzysztofa Jabłońskiego. Zakochani wspólnie wychowują synka Christophera, który jest dla nich całym światem.

Jakiś czas temu para udzieliła wywiadu magazynowi Party. Jedno i drugie nie kryło, że marzy o powiększeniu rodziny. Zwłaszcza Iza pozwoliła sobie na szczere deklaracje.

Chris uwielbia dzieci i pięknie się z nimi bawi. Oboje z mężem mamy rodzeństwo i chcielibyśmy, żeby nasz syn też nie był jedynakiem. Jasne, że teraz jest wygodnie, bo już wyszliśmy z pieluch, a mały właśnie rozpoczął naukę w brytyjskim przedszkolu. Może to czas, żeby w domu pojawiło się nowe dziecko? Nasze życie ma tak szalone tempo, że logistyka z dwójką dzieci byłaby trudna. Chociaż… poradziliśmy sobie z jednym, więc z kolejnym dalibyśmy radę. Myślę, że za dwa lata ten plan stanie się bardziej realny – zapowiedziała.

Czy coś zmieniło się w tej materii? Reporterka Jastrząb Post zapytała prezenterkę o plany powiększenia rodziny. Również i tym razem Izabela pozwoliła sobie na szczerość.

Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny

Nasza rozmówczyni wyznała, że jej plany wciąż są aktualne.

Czasem myślimy. Ale od tego jeszcze nigdy w życiu nic nie wyszło.

Dodała, że bardzo wie, jak ważne w wychowaniu jest rodzeństwo.

Ja mam siostrę, mój mąż ma brata, więc znamy ogromną wartość posiadania rodzeństwa, to jest super. Wiemy, że fajnie żyć sobie w takiej większej rodzinie. Ja w ogóle podziwiam takie rodziny, gdzie jest trójka czy czwórka dzieci. Kiedyś, jeszcze kiedy nie miałam dzieci, to myślałam sobie jak można mieć tyle dzieci, jak funkcjonować, jak ten czas zorganizować. Natomiast bardzo podziwiam takie rodziny, są super.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×