Magda Mołek miała być gwiazdą „TzG”. Iza Janachowska mówi wprost, jakie odniosła wrażenie, gdy rozmawiała z nią na temat show

Izabela Janachowska o Magdzie Mołek w Tańcu z gwiazdami

Izabela Janachowska o Magdzie Mołek w Tańcu z gwiazdami

Magda Mołek nie zatańczy w Tańcu z gwiazdami, a Izabela Janachowska zdradza, jakie odniosła wrażenie, gdy miała okazję porozmawiać z dziennikarką na temat programu, który Mołek niegdyś prowadziła. Przy okazji wróciła wspomnieniami do czasów, gdy tańczyła z Radkiem Majdanem.

Zanim Taniec z gwiazdami trafił do ramówki Polsatu, przez lata nadawany był w TVN. Pierwszą edycję wygrał Olivier Janiak, a program poprowadziła Magda Mołek. Długo nie mogliśmy oglądać jej w roli gospodyni show, bo już w drugim sezonie na długie lata zajęła jej miejsce Katarzyna Skrzynecka. Tym większa była radość fanów programu, gdy kilka tygodni temu do mediów trafiły plotki o udziale Mołek w nowej edycji.

Magda ma spore grono fanów. Przez lata przyciągała przed odbiorniki widzów, którzy z myślą o niej włączali TVN Style i TVN. Tam prowadziła kilka formatów, z których najpopularniejsze to W moim styluDzień Dobry TVN. Gdy w 2019 roku ogłosiła, że odchodzi z telewizji, wywołała wielkie poruszenie w mediach. Spekulowano nad jej zawodową przyszłością, którą – jak pokazały kolejne lata – miała już dokładnie przemyślaną.

Prezenterka skupiła się na działalności w internecie. Ruszyła z własnym kanałem, na którym nie brakuje wyczerpujących rozmów z udziałem gwiazd. Zwierzenia znanych Polek niosą się szerokim echem w mediach. W swoim wirtualnym studiu gościła już Małgorzatę Rozenek, Margaret czy Izabelę Janachowską, z którą udało się nam porozmawiać na temat ostatnich rewelacji dotyczących udziału Mołek w Tańcu z gwiazdami.

Izabela Janachowska o Magdzie Mołek w Tańcu z gwiazdami

Iza w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że bardzo żałuje, iż Magda nie pojawi się na parkiecie Polsatu. Po cichu liczyła, że plotki o jej udziale okażą się prawdą i będzie zagrzewać ją za kulisami do walki o Kryształową Kulę. Zwłaszcza że doskonale pamięta, jak niedawno z sentymentem wspominały czasy show w TVN:

Jasne, że żałuję. Ja w sumie liczyłam bardzo na to, że Magda zatańczy, bo pamiętam, jak miałam z nią rozmowę do jej programu youtube’owego. Wspominałyśmy „Taniec z gwiazdami”, bo jednak ona prowadziła pierwszą edycję. Miałam wrażenie, że mówiła z sentymentem o tamtym momencie. Pomyślałam, że to byłoby wspaniałe, gdyby wróciła do tego programu.

Janachowska uważa, że Mołek ma zawsze drzwi otwarte do Tańca z gwiazdami i innych projektów telewizyjnych. Jest cenioną dziennikarką z ogromnym doświadczeniem, dlatego gdyby tylko chciała wrócić do miejsca, z którego wyszła, to nie stanowiłoby to dla niej żadnego problemu:

Wydaje mi się, że jest w takim momencie swojego życia, że może sobie pozwolić absolutnie na wszystko, jak będzie miała ochotę na telewizję, to może być w telewizji, jak nie, to nie. Przede wszystkim najważniejsze jest to i ona też zawsze o tym mówi, żeby robić wszystko w zgodzie ze sobą. Może jeszcze kiedyś Magda poczuje ten taniec. Ja na to liczę.

Na fali wspomnień Iza wróciła do czasów, gdy tańczyła z Radkiem Majdanem:

Pamiętam. To była druga edycja, w której ja wzięłam udział. Ja przyszłam do 9. edycji „TzG”, a z Radkiem robiliśmy 10., jubileuszową. Fajnie mieliśmy z Radkiem. To była edycja, która miała wspaniały skład gwiazd. To była taka edycja, w której była fajna atmosfera. Dobrze się tam pracowało.

Zdradziła Jastrząb Post, że wciąż utrzymuje świetny kontakt z mężem Małgosi Rozenek:

Spotykamy się na różne okazje, zapraszamy się na urodziny. Mamy bardzo dobrą relację.

Cała rozmowa poniżej.


Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek - gala Hasztagi Roku 2022

Magda Mołek - gala Hasztagi Roku 2022

Magda Mołek

Magda Mołek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×