Iwona Węgrowska w ostrych słowach podsumowała aferę dubajską! „Zostałam pomówiona!”. Sąd wydał wyrok! [WIDEO]

Iwona Węgrowska o aferze dubajskiej

Iwona Węgrowska o aferze dubajskiej

Iwona Węgrowska ostro o aferze dubajskiej

Afera Dubajska to wciąż bardzo gorący temat w polskim show-biznesie. Atmosfera zgęstniała, bo w niesławnej książce padło kilka nazwisk, które bez problemu zostały odszyfrowane przez fanów – awantura gotowa. W sprawę też została wmieszana Iwona Węgrowska, która zdecydowanie odcięła się od doniesień, jakoby miała coś wspólnego z zamieszaniem w Dubaju.

W rozmowie z Jastrząb Post ostro zaprzeczyła wszelkim doniesieniom o swoim związku z kontrowersyjną sprawą:

Zostałam wmieszana. Ja się teraz z tego śmieje, ale naprawdę było bardzo niefajnie. Chciałabym jeszcze raz podkreślić, zamknąć wszystkim usta, którzy debatują na temat tego, czy byłam, czy nie byłam, a w większości mówią, że byłam. Proszę państwa, nie byłam nigdy w Dubaju, ale moim marzeniem jest być. Może po prostu jak stanę na ślubnym kobiercu i zostanę szczęśliwą mężatką to polecimy sobie z Maciusiem do Dubaju. Obydwoje nie byliśmy, chcielibyśmy bardzo być.

W naszym wywiadzie wyjawiła również swoją opinię na temat dziewczyn kupczących swoimi wdziękami:

To jest ich sprawa. Nikt w to nie powinien się mieszać. Mało tego-nie mówi się o tym, ale bardzo wiele gwiazd, celebrytek, artystów promuje różne rzeczy, ma sponsorów na coś. Ja miałam sponsora przy pierwszej i drugiej płycie, no ale to przecież nie można nazwać kogoś kobietą lekkich obyczajów, to jest lekka przesada. Albo jak się jest w miejscu, w którym są panie lekkich obyczajów i się tym chwalą, to nie znaczy, że się od razu jest prostytutką, jak się jest w miejscu gdzie są narkomani, to nie znaczy, że się jest od razu narkomanem.

Iwona Węgrowska o przełomie w sprawie sądowej

Iwona podczas rozmowy zdradziła jak doszło do tego, że jej nazwisko zostało wplątane w całą tą nieszczęsną sytuację. Okazuje się, że całe zamieszanie z jej nazwiskiem wynikało… ze zwykłego nieporozumienia:

Ja byłam świadkiem w jednej z imprez, w której uczestniczyłam we Francji, sprawę teraz wygrałam. byłam świadkiem na tej imprezie. Pomimo, że naprawdę nie wiedziałam, że jest takie miejsce. Ja tylko chciałam sobie odpocząć. Jakoś nie do końca mi się podobało, coś było nie tak, więc wróciłam na drugi dzień do Polski. A, że moje nazwisko pojawiło się, że byłam na tej imprezie, no to od razu mnie zawekowali, że musiałam to samo robić, co te kobiety, które tam się znajdowały. Więc była to absolutna pomyłka i sąd przez osiem lat dochodził do tego, czy to rzeczywiście była prawda, czy nie i doszedł do wniosku, po sprawdzeniu dowodów, że zostałam pomówiona. Więc wyrok prawomocny udostępnię jak najbardziej, ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Gwiazdy na premierze filmu „Panda 3D”: Marcin Dorociński, Julia Kamińska, Paulina Przybysz, Misheel Jargalsaikhan, Iwona Węgrowska

Zmysłowa Iwona Węgrowska nie wytrzymała lawiny pomówień! Zlikwidowała swoje konto w internecie! W jej życiu nadchodzą wielkie zmiany!

Anna Mucha i Iwona Węgrowska pozdrawiają swoich fanów w samych stanikach! Obie pozują bez makijażu!


Iwona Węgrowska – Panda 3D, premiera filmu

Iwona Węgrowska – Panda 3D, premiera filmu

Iwona Węgrowska z córką – Panda 3D, premiera filmu

Iwona Węgrowska z córką – Panda 3D, premiera filmu

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×