Szukaj

Iwona Węgrowska chciała wkręcić Maję Sablewską we wspólny biznes: “Nie chciała o tym słyszeć” [WIDEO]

Iwona Węgrowska od lat walczy o pozycję na rynku muzycznym. Ostatnio liczyła, że jej karierą zajmie się Maja Sablewska, pod okiem której przeszła wielką metamorfozę. Odpowiedź byłej agentki Edyty Górniak była jednoznaczna.
Maja Sablewska, Iwona Węgrowska

Iwonka Węgrowska to jedna z najbardziej kolorowych postaci polskiego show-biznesu. Piosenkarka robi co w jej mocy, by publiczność o niej nie zapomniała. Udziela poruszających wywiadów, nagrywa nowe piosenki, a do tego ciężko pracuje nad swoim wizerunkiem. Ostatnio muza Piotra Kupichy udała się z poradą do samej Majki Sablewskiej. Pod okiem wyroczni stylu i mody przeszła hollywoodzką metamorfozę. Obecnie Węgrowska wygląda jak słowiańska siostra Kim Kardashian.

O kulisach swojej imponującej przemiany Iwonka opowiedziała naszej reporterce. Okazuje się, że jej zaufanie do Majki było bezgraniczne w każdej kwestii poza jedną – do starcia pomiędzy artystkami doszło w salonie fryzjerskim, gdy Sablewska zaproponowała Węgrowskiej skrócenie włosów:

Wzięłam udział w programie Mai Sablewskiej. Było bardzo fajnie, bardzo fajna dziewczyna. Muszę przyznać, że tylko raz oglądałam ten program i to też nie w całości. Współpraca na planie cudowna. Majka fajna dziewczyna, w ogóle cała produkcja fajna, więc cudownie się pracowało z tymi ludźmi. Ja już byłam tak zmęczona, bo koniec zdjęć był o godzinie 1 w nocy. Śpiewałam wtedy swoją piosenkę i tak opadałam z sił, że wszyscy się ze mnie śmiali. A powinnam być pełna energii. Praca na planie czy teledysku, to po prostu jest taka bardzo mocno wyczerpująca. Nie było łatwo z Majką. Walczyłyśmy o włosy. Podcięłam trochę. Dla niej trochę dla mnie dużo. Bardzo fajna, ciepła osoba. Żałuje, że nie pracuje jako manager. Bo takich managerów brakuje w Polsce.

Wygląd Kim Kardashian z pewnością dodał Iwonce pewności siebie i obudził w niej nadzieje na zbudowanie imperium, które choć w małym stopniu przypominać mogłoby to, co posiada jej amerykański pierwowzór. Węgrowska złożyła więc Majce propozycję, wydać mogłoby się, że nie do odrzucenia. Niestety ostatecznie spotkała się z odmową:

Mówiłam jej na planie, żeby została moją managerką. A ona nie chciała o tym słyszeć. Nic, nic – uszy zatyka i idzie. Ja jej się w sumie nie dziwię. Bo pracowała z artystami, gdzie to na pewno nie była łatwa praca, więc podejrzewam, że to takie trochę wypalenie w tym biznesie. Natomiast cieszę się, że się spełnia jako stylistka, bo w tym się czuje najlepiej. Szukała całe życie siebie i w końcu znalazła sposób żeby być.

Też uważacie, że Majka wypaliła się w swoim zawodzie menadżerki? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Iwona Węgrowska dla dzikiego seksu wróciła do swojego byłego partnera! Wiemy co się dzieje w ich łóżku!

Zobacz: Czym jeździ Iwona Węgrowska? Na widok tego luksusowego auta opadną wam szczęki. Czy to prezent od męża?!

Zobacz: Iwona Węgrowska ogłosiła rozstanie z mężem! To koniec!


Iwona Węgrowska po metamorfozie Mai Sablewskiej

Iwona Węgrowska po metamorfozie Mai Sablewskiej

Iwona Węgrowska wystylizowana przez Maję Sablewską

Iwona Węgrowska wystylizowana przez Maję Sablewską

Maja Sablewska wystylizowała Iwonę Węgrowską

Maja Sablewska wystylizowała Iwonę Węgrowską

Iwona Węgrowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Iwona Węgrowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Iwona Węgrowska – 14 urodziny 4fun TV

Iwona Węgrowska – 14 urodziny 4fun TV

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

Maja Sablewska - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

Czy Maja Sablewska wypaliła się jako menadżerka?

×