Iwona Węgrowska chwali się nowym apartamentem: „Ma 300 metrów. Jest na bogato”. Jej mama była w szoku, gdy zobaczyła wnętrza

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Jak mieszka Iwona Węgrowska? Piosenkarka pochwaliła się nowym apartamentem, do którego lada dzień wprowadzi się z partnerem i córką. Nie ukrywa, że jej willa, która ma 300 metrów kw. ocieka luksusem.

Iwona Węgrowska w polskim show-biznesie zaistniała w 2004 roku, kiedy to wzięła udział w piątej edycji reality show Bar. Pierwszy raz wtedy zaprezentowała swoje wdzięki jako liderka grupy ABRA. Zachwyciła zwłaszcza męską widownię, bo natura hojnie ja obdarzyła w kobiece kształty. Potem wydała trzy solowe płyty, a jakiś czas temu wróciła z kolejnym singlem Nie potrafię kochać mniej.

Węgrowska ma też dosyć burzliwe życie osobiste, którym interesują się jej fani. Przez dziewięć lat była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem, a następnie w 2013 w Las Vegas poślubiła naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego, swój związek para zalegalizowała także w Polsce, jednak ich małżeństwo przetrwało jedynie rok.

Z Maciejem Marcjanikiem doczekała się 7-letniej córki Liliany. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie i częstym gościem w social mediach mamy, które celebrytka bardzo prężnie rozwija. Wkrótce Iwona wyprowadzi się z Warszawy i wprowadzi do nowego domu. O swojej willi opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jak mieszka Iwona Węgrowska?

Piosenkarka zapewnia, że mimo zmiany miejsca zamieszkania, nie zapomina o fanach i już wkrótce odda w ich ręce nową płytę:

Wiem, że to jest moja praca i absolutnie nie rezygnuję, bo dostałam większego powera niż kiedykolwiek miałam. Płyta będzie, będę non stop tutaj, będę was odwiedzać.

Apartament Iwony, w którym zamieszka z mężem i córką, ma 300 metrów i z jej słów wynika, że ocieka luksusem. Nawet mama gwiazdy była zszokowana, gdy zobaczyła, jak ta się urządziła:

Dużo. Jest to duży dom, ma prawie 300 metrów. Jest na bogato. Wczoraj po raz pierwszy zabrałam tam moją mamę, która nie widziała domu od samego początku, tylko dopiero zobaczyła go po remoncie i powiedziała, że jest w szoku. Pół nocy nie spała. Na pewno będzie pięknie, nowocześnie. Jest tam bardzo dużo przestrzeni, więc możemy się wszyscy ganiać.

Artystka zamieszka w Spale – w miejscu, w którym jej partner spełnia się zawodowo:

Czasem przebić się przez korki pomiędzy Warszawą a Piasecznem jest ciężko. Spała jest rzut beretem tak naprawdę, mój partner ma w Spale firmę, ja tak samo codziennie przyjeżdżam i naprawdę 45 minut i jestem.

Posiłkują się kredytem?

Chciałabym na ten temat odpowiedzieć, ale nie mogę. Jest dobrze. Dzięki mojemu partnerowi jest tak jak powinno być.

Cała rozmowa poniżej. Zdjęcia wykorzystane w materiale nie są zdjęciami z domu gwiazdy.


Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik przetrwali kryzys

Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik przetrwali kryzys

16716310_18657789Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik są znowu parą23711051_8257410216869397328_o

Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik są znowu parą

Iwona Węgrowska z córką w centrum Warszawy

Iwona Węgrowska z córką w centrum Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×