Iwona Pavlović uderza w Justynę Żyłę. „Znowu mi się oberwie”. To nie są miłe słowa [WIDEO]

Iwona Pavlović, Justyna Żyła

Iwona Pavlović, Justyna Żyła

Justyna Żyła nie będzie zadowolona, jak zobaczy, co na jej temat ma do powiedzenia Iwona Pavlović. Jurorka Tańca z gwiazdami skrytykowała bohaterkę show. Z góry przeprosiła za swoją szczerą recenzję.

Iwona Pavlović przez większość widzów kojarzona jest z programem Taniec z gwiazdami, w którym juroruje od lat. Tancerka co sezon ocenia popisy, jakie na parkiecie prezentują celebryci. Jej opinie są zawsze szczere i dokładnie przemyślane. Mówi wprost, gdy jest źle, nie szczędząc przy tym cierpkich słów. Taki bieg zdarzeń sprawił, że media przypisały jej kilka konfliktów. Najgłośniejszym był ten z Justyną Żyłą.

Ekspertka nie była w stanie pogodzić się z długą obecnością influencerki na tanecznym parkiecie. Chociaż jej popisy były na bardzo niskim poziomie, to widzowie przez kilka odcinków dawali jej kredyt zaufania, przyznając awans do kolejnych etapów. W zasadzie ciężko szukać w polskiej wersji show kogoś, kto tańczył gorzej.

Parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa przy twoim występie. Chciałabym być taką małpą – nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak… przedszkolak. Powiem więcej – słowo „tańczyłaś” to za dużo powiedziane, bo to był „występ”. To był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku – powiedziała Iwona po jednym z występów Justyny.

Teraz, po latach, znów uderzyła w celebrytkę. Tym razem w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Iwona Pavlović o Justynie Żyle. Dlaczego ją skrytykowała?

Nasza reporterka zawitała na plan zdjęciowy nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Za kulisami udało się jej porozmawiać z Iwoną Pavlović, która bez ogórek wskazała najlepiej i najgorzej tańczące gwiazdy spośród wszystkich edycji widowiska, jakie zostały wyemitowane w Polsacie od 2014 roku.

Kto według tancerki prezentował się najpiękniej?

Sporo tego było. Bardzo ładnie tańczyła Ewelina Lisowska. Aneta Zając też bardzo fajnie tańczyła. Dziewczyna która nie widziała cudnie tańczyła. Zauważyłam, że cały czas wymieniam panie. Ale rzeczywiście chyba one najlepiej tańczyły.

W kategorii „najgorzej tańczący uczestnik ever” Pavlović wskazała Justynę Żyłę:

Znowu mi się oberwie. Moim zdaniem Justyna do tej pory nie została pobita. Do Justyny której prywatnie nic nie mam. Myślę, że jest fajną, normalną kobietą, natomiast rzeczywiście tanecznie moim zdaniem były to najsłabsze występy do tej pory.

Podzielacie jej zdanie?

Pląsy Justyny możecie obejrzeć poniżej:


Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Komentarze

 • Gość pisze:

  To miał być taniec z gwiazdami, tylko gdzie te gwiazdy? Chyba na niebie.

 • Syla pisze:

  Justyna Żyła była beznadziejna i nie powinno się dopuścić jej do tego programu. Skoro wzięła w nim udział, Pani Iwona miała prawo mówić prawdę. Ma klasę i wiedzę.

 • Nastka pisze:

  Szkoda, że nie krytykuje niektórych jurorów, którzy nie mają pojęcia o tańcu, a biorą grubą kasę za wypowiadanie się na ten temat i oceniają innych.

 • Gośćgosc pisze:

  Pani Iwona to chyba ma depreche ze starosci i zalu ze jej czas juz mina dlatego poniza Justyne ma pani swoje lata i juz stare kosci wiec bez kom ciekawe jak by pani sie czula gdyby pani spiewala a ktos by powiedzial fatalnie beznadzieja tempa kobieta prosze o wiecej szacunku do ludzi bo lata pani tego juz wymagaja

 • Bożena L. pisze:

  Od Pani Iwony Pavlović, osoby z wyższym wykształceniem, można wymagać taktu i dobrego wychowania. Niestety, Tej Pani daleko do tych cech. Nie bije się leżącego! Mogli nie dopuścić Pani Justyny Żyły do udziału w tym programie. Są wstępne eliminacje. Już od początku wiadomo, na co Kogo stać. To nie jest konkurs wśród tancerzy! Pan Michał Malitowski też jest wymagający, ale nigdy nie jest chamski. Czas wymienić w Jury Panią Iwonę Pavlović!

  • Gość pisze:

   Dokładnie, wymienić ją na kogoś normalnego i sympatycznego, znającego się na rzeczy.

  • Gość pisze:

   Przestancie się tak podniecać… Ma rację, od tego jest, żeby krytykować. A nie głaskać po główce. Ona akurat zna się na tańcu. Tzg byłby mega nudny, jeśli by wszyscy chwalili wszystkich. Więc to jest poniekąd z góry zaplanowane, kto co mówi, kto odgrywa rolę zołzy a kto dobrego. A wy się nakręcacie.

 • Gośćjejrj pisze:

  Jak można w taki sposób kogoś publicznie poniżać.
  Przecież to show gdzie ,,gwiazdy,,uczą się tańczyć.
  Osobiście jest mi szkoda żyły

 • ewa pisze:

  Natomiast pani Iwonka, to po prostu postać „krystaliczna”, jest stronnicza a swojego niezadowolenia, nie potrafi ukryć i właśnie z tych powodów nie oglądam programu z jej udziałem.

 • Gość pisze:

  Dała by już spokój kobita. Ileż można komuś dowalać, wszak to tylko jakieś tam potańcówki. Swoją drogą ta p. Iwona jest wyniosła. niesympatyczna i nie powinna być pokazywana w tv aby nie wkurzać ludzi.

  • Gość pisze:

   Jest jurorką, to jest konkurs, została zapytana przez dziennikarke więc odpowiedziała.
   Pamietam występ Żyły, to byla tragedia, potworne drewno, wstyd było patrzeć, a mimo tego zdecydowała się wystąpić, żeby zdobyć sławę i popularność. I zdobyła, jako najgorzej tańczącą uczestniczka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×