Iwona Pavlović w mocnych słowach o konflikcie z Pauliną Smaszcz. A więc to dlatego uważa sprawę za zakończoną! Brawa za zachowanie spokoju

Iwona Pavlović o aferze z Pauliną Smasz

Iwona Pavlović o aferze z Pauliną Smasz

Iwona Pavlović padła ofiarą zaczepek Pauliny Smaszcz. Czy jej oponentka się z nią kontaktowała? Mocny komentarz jurorki Tańca z gwiazdami.

Paulina Smaszcz tej jesieni wyjawiła, że jej były mąż, Maciej Kurzajewski pozostaje w związku z Kasią Cichopek. Na tym się nie skończyło. Później w wywiadach i wpisach w sieci wiele razy zaczepiała parę. Krytycznie na temat jego zachowania wypowiedziała się Iwona Pavlović. Jurorka Tańca z gwiazdami w rozmowie z Jastrząb Post mówiła:

Jestem zaskoczona, bo oni dość dawno się rozwiedli. Różnie się ludzie rozstają i ja również miałam rozstanie ze swoim mężem, ale do dzisiaj jesteśmy w naprawdę pozytywnych i dobrych relacjach. Nawzajem się bardzo szanujemy i chyba to jest najważniejsze. Poza tym ja jestem szczęśliwa i on jest szczęśliwy, więc takie opowieści po latach chyba nie mają sensu i są niepotrzebne. Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa.

Paulina odniosła się do słów jurorki. W podcaście Anny Zejdler zasugerowała, że tancerka nie powinna się wypowiadać na jej temat, ponieważ sama nie ma dzieci i rzekomo rozbiła rodzinę mężczyzny.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? – powiedziała.

Zapewne miała na myśli obecnego męża Iwony, Wojciecha Oświęcimskiego, jednak oczywiście nie doprecyzowała, o kogo dokładnie chodzi.

Iwona Pavlović o aferze z Pauliną Smaszcz

Iwona milczała na temat konfliktu. Reporterka Jastrząb Post zdecydowała się więc nieco pociągnąć ją za język. Jak się okazuje, Paulina nie kontaktowała się z oponentką. Pavlović zresztą uważa sprawę za zamkniętą. Powód? Zwyczajnie nie śledzi losów Smaszcz.

Nie kontaktowała się ze mną bezpośrednio. Naszą sprawę uważam za zamkniętą, ponieważ ja rzeczywiście nie śledzę losów pani Pauliny, dlatego nie komentuje komentowania i komentarzy.

Jej zdaniem każdy powinien żyć tak, jak uważa:

Myślę, że po prostu dajmy żyć wszystkim tak, jak chcą. I tak chyba bym to skomentowała.

Iwonie należą się brawa za tak spokojne podejście do tematu.


Iwona Pavlović - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Iwona Pavlović - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Komentarze

  • Gość pisze:

    Należą się brawa jak najbardziej bo Pani Pavlović to kobieta z klasą, elokwentna i obyta. To jest kobietą na poziomie. A Pani Paulina ewidentnie potrzebuje pomocy specjalisty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×