Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś sobota, 21.07.2018

Mentorka „Projektu Lady” zaliczyła niezłą wpadkę przy stole! Uczestniczki ryknęły śmiechem [WIDEO]
Co wydarzy się w 9 odcinku Projekt Lady?

Mentorka programu Projekt Lady zaliczyła niezłą wpadkę. Ale czy na pewno?  Kolejne dni w Pałacu w Rozalinie upłyną pod znakiem egzaminów. To już dziewiąty tydzień pobytu dziewcząt w „Projekcie Lady” i nadszedł czas podsumowań oraz oceny postępów. W końcu finał już zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia, o każdej porze, będą czekać na nie wyzwania i podchwytliwe zadania. Nawet najbardziej oczywiste sytuacje mogą okazać się nieoczywiste.

Podczas posiłku jedna z mentorek, Irena Kamińska-Radomska, zdawała się zaliczać niezłe faux pas. Do jednego z jej przednich zębów przylgnęło coś, co wyraźnie rozpraszało wszystkie dziewczęta znajdujące się przy stole. Jedna z nich próbowała jej nawet zakomunikować, że coś jest nie w porządku, ale mentorka nie zauważała tych prób… Lub ignorowała je specjalnie! A tym odcinku nic nie będzie tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Testem na odpowiedzialność zajmie się mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz.  Sprawdzianem przygotowania do dorosłego, samodzielnego i odpowiedzialnego życia będzie dość nietypowa opieka, jaką dziewczęta będą sprawować. Nad czym? A może nad kim?

Dziewczęta muszą także wykazać się umiejętnością współpracy, zdolnościami komunikacyjnymi oraz zasadami funkcjonowania w społeczeństwie, a w egzaminacyjnym tygodniu szykuje się również słynny test mentorki Ireny, czyli obiad, który zapamiętuje się do końca życia. Test z procedencji, czyli umiejętności właściwego przedstawiania sobie osób także nie będzie łatwym kawałkiem chleba!

Później nastąpi finał egzamin z gracji. Czy kandydatki na damy mają już ten szyk i styl? Elegancja, dostojność i prezencja – to mentorka Irena sprawdzi ze szwajcarską precyzją. Dosłownie!

Jak poradzą sobie dziewczęta? Którą z nich zje stres? A która się nie podda? Na pewno będą takie, które wykażą się największymi postępami, poczynionymi podczas ponad dwumiesięcznego pobytu w Pałacu w Rozalinie. To wszystko już w poniedziałek, 16 lipca, o godz.21.30, w TVN!

Mentorka z programu Projekt Lady nie miała wątpliwości! Bez wahania wskazała swoją ulubioną WAGs! „Miło się na nią patrzy” [WIDEO]

Srogie mentorki „Projekt Lady” promują trzeci sezon programu. Tatiana Mindewicz-Puacz z każdą edycją wygląda coraz lepiej!

HIT! Uczestniczki „Projekt Lady 3” przyłapane na obgadywaniu Małgorzaty Rozenek! Nie oszczędziły nawet jej włosów! [WIDEO]

 Czy oglądasz „Projekt Lady”?

Komentarzy: 1


Anonimud | 13 lipca 2018, 22:12

Tytuł irena mindewicz puacz chyba cis się pomyliło


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×