Szukaj

Mentorka Irena skrytykowała buty Trzaskowskiego: „Jest to faux pas”. Dokładnie wytłumaczyła, co było nie tak

Irena Kamińska-Radomska o wpadce Rafała Trzaskowskiego

Irena Kamińska-Radomska o wpadce Rafała Trzaskowskiego

Pod koniec lipca doszło do długo wyczekiwanego spotkania Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy. Włodarz Warszawy do Pałacu Prezydenckiego przybył w dosyć oryginalnych butach. Czy popełnił faux pas? O to zapytaliśmy mentorkę Irenę z Projektu Lady.

Po dwóch tygodniach od zakończenia wyborów Rafał Trzaskowski zdecydował się odwiedzić Andrzeja Dudę w Pałacu Prezydenckim. Na Krakowskim Przedmieściu na pewno nie brakowało kwestii, które obydwaj chcieli poruszyć. Atmosfera spotkania była luźna i spokojna, a Trzaskowski zadziwił wszystkich stylizacją. Na pierwszy rzut oka wyglądał bardzo elegancko. Na zbliżeniach jednak widać, że pojawił się w dosyć kontrowersyjnych butach.

Mentorka Projekt Lady o butach Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski na spotkaniu z prezydentem Dudą do granatowego garnituru i białej koszuli dobrał czarne Martensy. Ciężkie buty są bardzo charakterystyczne dla miłośników nieco ostrzejszych brzmień. Ten fakt od razu zwrócił uwagę internautów. Reporterka Jastrząb zapytała Irenę Kamińską-Radomską, która jest specjalistką od dress code’u, co sądzi o takiej stylizacji prezydenta Warszawy.

Jest to faux pas założyć martensy do garnituru na spotkanie z prezydentem.

Jak zatem powinien ubrać się Rafał na spotkanie ze swoim rywalem?

Na następne spotkanie powinien założyć po prostu buty, które są właściwe na wizytę do prezydenta. Jest to nic innego jak po prostu strój wizytowy. Wszystko zależy od tego, jaka jest to pora dnia. Jeżeli w ciągu dnia to powinny być to buty czarne, wiązane, ze skóry, na skórze. I mało tego w ciągu dnia, jeżeli jest to do godziny 18, to czubki czyli noski tych butów męskich są odcięte, są przeszyte. Czyli ten przód nie jest uszyty z jednego kawałka skóry, ale ten czub jest odcięty. Oczywiście trzeba się temu przyjrzeć. Jeszcze dodam, że powinno być 5 dziurek na sznurówki. Po każdej stronie. Jeżeli ktoś jest koneserem i lubi bawić się modą, bądź dress codem, to wie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Buty Rafała Trzaskowskiego

Buty Rafała Trzaskowskiego

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×