Ile można zarobić na Instagramie? Osi Ugonoh ujawniła stawki! [WIDEO]

Osi Ugonoh, zarobki na Instagramie

Osi Ugonoh, zarobki na Instagramie

Osi Ugonoh o pracy influenserów. Ile można zarobić na Instagramie i innych serwisach społecznościowych? Okazuje się, że w grę wchodzą imponujące stawki.

Nie jest tajemnicą, że żyjemy w czasach, w których króluje internet, a większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez smartfona. Niektórzy na tyle świetnie radzą sobie w blogosferze, że staje się ona dla nich źródłem ogromnego zarobku – szczególnie, gdy popularność autorów jest przypieczętowana sukcesem w telewizyjnym show. Idealnym przykładem osoby, która między innymi w ten sposób zarabia na życie jest Osi Ugonoh, zwyciężczyni czwartej edycji programu Top Model:

Nie ukrywajmy. Żyjemy teraz w czasach, gdzie social media odgrywają bardzo ważną rolę, więc po programach telewizyjnych zawsze są followersi, co później przekłada się na klientów i pracę. Ale oprócz tego „Top Model” jest ogromną trampoliną więc w zależności od tego, jak kto chce wykorzystać tą karierę, to bardziej wchodzi w show-biznes, albo w You Tube, tak jak Ola Żuraw, albo Karolina Gilon, która jest w telewizji – wyznała gwiazda w rozmowie z naszą reporterką.

Ile można w Polsce zarobić na Instagramie?

Każdy ma różne stawki. Aczkolwiek, za dobrą kampanie można kupić samochód. Nie mówię, że skupiam się tylko i wyłącznie w czasach infuenserskich, a że żyjemy w takich czasach a nie innych, gdzie przekłada się to na zarobki później. Ja jestem zadowolona z tego, jak toczy się moja kariera, ale tak jak mówię, nie skupiam się tylko na tej pracy infuenserskiej. Wydaje mi się, że to jest takim dodatkiem do tego, żeby przyciągnąć pewnych klientów, którzy potem są zainteresowani i kampanią i social media. Prawda jest taka, że gwiazdy za granicą też na tym zarabiają, więc myślę, że to bardziej przeszło z zachodu. I teraz widać to, że influenserzy i gwiazdy też zaczynają w to wkraczać i pracować nad swoim image’em w sieci.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Michalina Manios z Top Model pokazała chłopaka! W programie zasłynęła wyznaniem o hermafrodytyzmie

Zobacz: Michalina Manios sporo schudła! Traci kilogramy przed występem w “The Voice of Poland”?

Zobacz: Paulina Papierska przeszła wielką metamorfozę! Będziecie zaskoczeni nową fryzurą zwyciężczyni “Top Model”!


Osi Ugonoh – finał Top Model 7

Osi Ugonoh – finał Top Model 7

Osi Ugonoh z bratem Izu – pokaz haute couture Lidii Kality

Osi Ugonoh z bratem Izu – pokaz haute couture Lidii Kality

Osi Ugonoh - Bestsellery Empiku 2018

Osi Ugonoh - Bestsellery Empiku 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×