Co tak oburzyło Ilonę Łepkowską w wyjeździe gwiazd na Zanzibar? Dokładnie wyjaśniła, dlaczego potępia zachowanie znanych osób [WIDEO]

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska słynie z ciętego języka. Tym razem nie zostawiła suchej nitki na gwiazdach, które w obecnych, trudnych czasach, chwalą się zamożnością.

Ilona Łepkowska studiowała w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wkrótce później zaczęła pracować jako asystentka kierownika produkcji w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Była również nauczycielką filmu i kultury filmowej w jednym z warszawskich liceów. Kobieta ukończyła także Zaoczne Studium Scenariuszowe.

67-latka zadebiutowała w 1983 roku scenariuszem do filmu telewizyjnego Wakacje z Madonną. Jest autorką lub współautorką takich produkcji jak Och, Karol, Nie kłam, kochanie, a także czterech części popularnego Kogla-mogla. Pisała również scenariusze do hitowych seriali Klan, Na dobre i na złe, M jak miłość oraz Barwy szczęścia.

Ilona Łepkowska krytykuje polskie gwiazdy

Ilona Łepkowska słynie także z tego, że nie owija w bawełnę. Nie ukrywała faktu, że była zawiedziona odejściem Małgorzaty Kożuchowskiej z M jak miłość. Najbardziej poirytowało ją to, że o jej decyzji dowiedziała się z internetu, a nie bezpośrednio od aktorki. Czas leczy rany. Kobiety zakopały topór wojenny i zakończyły prace nad wspólnym projektem.

Producentka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowała tym razem postawę celebrytów, którzy latają na darmowe wakacje na Zanzibar. Uważa, że jest to nie w porządku:

Uważam, że w momencie, kiedy sytuacja jest taka, jaka jest, kiedy jest kryzys związany z inflacją, podwyżkami cen gazu itd, odwoływane są kolejne loty, kolejne kraje wprowadzają ograniczenia, to chwalenie się swoją zamożnością i tym, że ma się czas na ciągłe wakacje i pokazywanie zdjęć z człowiekiem, który ma zabagnioną przeszłość, jest troszeczkę niestosowne. To epatowanie bogactwem, zamożnością jest w złym guście. Uważam, że pewna skromność jest świadectwem klasy człowieka. A jeśli ktoś ma potrzebę informowania o tym, w jak cudownym hotelu, pięknym pokoju i cudownej łazience bierze kąpiel, to wydaje mi się, że to jest po prostu słabe.

Czy ona sama poleciałaby na wakacje w zamian za zdjęcia?

Ja bym nie poleciała. Myślę, że tak jak i te osoby, mnie stać również, żeby pojechać za własne pieniądze.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Ilona Łepkowska - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Ilona Łepkowska - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Ilona Łepkowska - konferencja prasowa filmu

Ilona Łepkowska - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×