Szukaj

Sylwia Bomba wydała e-booka, ale nie zbije na nim kokosów. Zdradziła nam dlaczego [WIDEO]

Sylwia Bomba e-book

Sylwia Bomba e-book

Sylwia Bomba jakiś czas temu napisała książkę, która została wydana w formie e-booka. Dlaczego nie zdecydowała się na wersję papierową?

Sylwia Bomba to gwiazda programu Googlebox. Przed telewizorem. Dzięki wielkiej determinacji celebrytka przeszła wielką metamorfozę. Jakiś czas temu postanowiła ona pozbyć się zbędnych kilogramów. Rozpoczęła bardzo trudną walkę o nową figurę i o zdrowie. Przeszła przez wiele różnych diet, by wybrać tę, która najlepiej jej odpowiada. Nie obyło się bez wyrzeczeń oraz zmiany stylu życia. Wszystko jednak przyniosło spektakularne efekty.

Sylwia Bomba o swoim e-booku

Sylwia Bomba w drodze po smukłą figurę zaliczyła prawdziwą przeprawę. Jednak dzięki swojemu samozaparciu udało jej się zrzucić aż 30 kg. Własnymi doświadczeniami postanowiła podzielić się z innymi kobietami, które zmagają się z podobnym problemem. Gwiazda postanowiła napisać e-booka pt. Jak schudłam 30 kg.

E-book Sylwii Bomby

E-book Sylwii Bomby

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post celebrytka opowiedziała, dlaczego nie zdecydowała się na tradycyjne wydawnictwo i na jakie zyski ze sprzedaży może liczyć.

Ta platforma, na której został wydany ten e-book non stop mnie zaskakuje. Teraz będziemy robić audiobook i to będzie świetna sprawa, bo możesz czytać e-booka, a potem wchodzisz do swojego samochodu i załącza ci się audiobook. E-book jest łatwiej dostępny, każdy może sobie wejść i go sobie kupić, a co za tym idzie, przeczytać w każdym momencie. A o książce można zapomnieć. Jestem z tej dekady, że lubię papier, ale urzekła mnie ta łatwa dostępność e-booków.

Z jakimi opiniami na temat swojego e-booka się spotyka?

Pewnie gdzieś tam po internecie krążą negatywne opinie. Ale jeżeli chodzi o mnie i o moich bliskich, to nie dostaliśmy żadnej negatywnej opinii. Natomiast większość pań, które czytają tego e-booka, pisze do mnie wiadomości ze wzruszeniem i pozytywnymi komentarzami, więc jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.

Jak się okazuje, Sylwia nie nastawia się na spory zarobek:

Jeszcze tego nie wiem, bo jest to pierwszy taki e-book. Myślę, że to nie są aż takie ilości, że możemy na tym dobrze zarobić. Ale nie o to chodziło w całym tym projekcie. Chciałam zmotywować ludzi, kobiety i opowiedzieć im, że wcale nie jest tak łatwo i pięknie i to był cel. Oczywiście fajnie jest, jak możemy przy okazji zarobić jakieś pieniądze, ale to nie był mój cel. Robiąc ten projekt w ogóle o tym nie myślałam, nawet nie mam pojęcia, czy na tym coś zarobimy.

Sięgniecie po e-booka Sylwii?


Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×