Sylwia Bomba nie tylko sporo schudła dzięki „TzG”. Zauważyła na ciele jeszcze jedną godną pozazdroszczenia zmianę

Sylwia Bomba schudła

Sylwia Bomba schudła

Sylwia Bomba sporo schudła dzięki treningom do Tańca z gwiazdami. Bohaterka nowej edycji show zdradziła, że smuklejsza sylwetka to niejedyna zmiana w jej wyglądzie.

Taniec z gwiazdami rozpoczął się 30 sierpnia i w połowie listopada dobiegnie końca. Walkę o Kryształową Kulę rozpoczęło 10 par, z których odpadły już cztery. Swoje szanse na dalszą przygodę z show w tym tygodniu pogrzebała Izabela Małysz. Mimo silnego dopingu ze strony rodziny i przyjaciół nie udało się jej dotrwać do wymarzonego finału.

W trakcie show swoje umiejętności przed masową publicznością wciąż może prezentować m.in. Sylwia Bomba. Uczestniczka hitu TTV Gogglebox nie spodziewała się, że taniec wyzwoli w niej tyle pozytywnych emocji. Przypływ endorfin to jeszcze nie wszystko. Dzięki regularnym treningom bohaterka reality-show konkurencyjnej dla Polsatu stacji zyskała nową sylwetkę.

Ile Sylwia Bomba schudła w Tańcu z gwiazdami?

Bomba, która przez lata zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, dziś jest smukła jak igła. Jej sylwetka wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Schudła już ponad 10 kilogramów, co widać gołym okiem. Tylko w poniedziałek, tuż po zakończeniu czwartego odcinka, zdradziła reporterce Jastrząb Post, że najbliższe otoczenie nie szczędzi pod jej adresem słów zachwytu:

Dzisiaj mi to powiedziało 10 osób. Więc schudłam. Taniec, to jest fantastyczny sport. Ja się nie ważę. Waga nigdy nie była moim przyjacielem. Natomiast widzę po obwodach, że tu spadło 5 cm, tu 5 i tu 5. Mam luzy w spodniach. Sukienki, które były na wdechu teraz są luźne. Taniec daje niesamowitą przyjemność i kobieta odkrywa w sobie zupełnie inne ruchy i kobiecość. Oprócz tego można tu i ówdzie zrzucić.

Dzięki zrzuceniu kilku kilogramów Sylwia pozbyła się cellulitu. O godnej pozazdroszczenia zmianie w wyglądzie pochwaliła się przed naszą kamerą:

Dzisiaj mnie smarowali, powiedzieli, że nie mam cellulitu nawet tam z tyłu. To jest fantastyczny sport, daje dużo przyjemności i ciało się zmienia.

Cała rozmowa poniżej.


Sylwia Bomba i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Sylwia Bomba, Jacek Jeschke — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Sylwia Bomba, Jacek Jeschke — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Sylwia Bomba - Taniec z gwiazdami 12

Sylwia Bomba - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×