Igor i Angela z „Big Brothera” odsłonili kulisy swojego ognistego romansu! Zdradzili najbardziej intymne tajemnice! [WIDEO]

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska, Big Brother

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska, Big Brother

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska coraz śmielej poczynają sobie na stołecznych salonach. Para udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach swojego związku. Zobacz, co zdradzili w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Los bywa przewrotny. Nie zawsze ci, co wygrywają telewizyjne show, stają się gwiazdami. Coraz częściej przyćmiewają ich uczestnicy, którzy mimo że nie sięgnęli po główną nagrodę, świetnie radzą sobie w zawodzie. Igor Jakubowski był czarnym koniem Big Brothera. Chociaż go nie wygrał, świetnie sobie radzi. Pojawia się często na salonach, udziela wywiadów, zatrudnił jedną z najpopularniejszych agentek pr, a do tego wszystkiego może pochwalić się piękną ukochaną u boku, którą poznał w domu Wielkiego Brata. Wspólnie z Angeliką Głaczkowską stworzyli związek, o którym jest coraz głośniej. O kulisach swojej relacji para opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Zupełnie bym się tego nie spodziewała, ale tak jak mówię: to, co mnie najlepszego spotkało w programie Big Brother, to Igor. Tak naprawdę nie wiem ile jesteśmy razem. Można uznać, że od 17 czerwca. Te wspólne wyjścia medialne, pewne sytuacje nas do siebie zbliżyły i stwierdziliśmy, że idziemy w to – powiedziała Angelika.

Chociaż Angelika i Igor są ze sobą od niespełna miesiąca, podjęli już decyzję o wspólnym wynajęciu mieszkania:

Na razie dajemy sobie szansę. Ja zawsze powtarzam, że jest przyjaźń, partnerstwo, szacunek. Dopiero na końcu miłość. Co dla kogo znaczy to słowo. Ale już mieszkamy razem. Więc ten krok mamy z głowy. Jest trochę inaczej, ale stwierdziliśmy, że nie mamy czasu prywatnego dla siebie, żeby nacieszyć się samym sobą.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Oleh zaplanował zemstę na Łukaszu! Za chwilę znowu będzie głośno o gwiazdach “Big Brothera”!

Zobacz: Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda “Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!


Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski - Fighter premiera

Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski - Fighter premiera

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska podczas treningu

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska podczas treningu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×