Szukaj

Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]

Iga Lis i Taco Hemingway w klubie

Taco Hemingway i Iga Lis przytulają się w klubie

O romansie Igi Lis i Taco Hemingwaya mówi się od ponad roku. Młodsza z córek Kingu Rusin i Tomasza Lisa wdała się w romans ze sporo starszym raperem, a choć długo to ukrywała, od jakiegoś czasu oboje publicznie przyznają się do związku. Do tej pory niemal nikomu nie udało się ich jednak przyłapać razem. Tylko Jastrząb Post ma nagranie pary z klubu, w którym nie szczędzili sobie czułości i nie potrafili oderwać od siebie rąk. Zobaczcie sami!

O relacji Igi Lis i Taco Hemingwaya zrobiło się głośno już ponad rok temu. Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa dorosła na oczach całej Polski, zaczęła robić karierę w modelingu i stała się łakomym kąskiem dla mediów. Nic dziwnego, że gdy paparazzi „zwietrzyli” jej związek z Taco, informacja natychmiast trafiła do prasy. Zakochani starali się pod kloszem trzymać swoją relację – którą raper podobno opisał w przynajmniej dwóch piosenkach na płycie Café Belga – i dopiero w noc sylwestrową oficjalnie potwierdzili, że są razem.

Oprócz paru zdjęć w social mediach i kilku ujęć paparazzi w sieci nie ma niemal nic. Trzymają się z daleka od oficjalnych imprez, a w Polsce niemal nie bywają, głównie przez fakt, że Iga studiuje w Londynie. Jastrząb Post udało się jednak przyłapać parę w modnym warszawskim klubie na czułościach. Obejmowali się w tłumie ludzi jak gdyby nigdy nic i wyglądali na tak zakochanych, jak to tylko możliwe.

Wszystkim życzymy takiej miłości!

Iga Lis już nie ukrywa Taco Hemingwaya! Właśnie pokazała serię zdjęć z romantycznej kolacji! Jej ukochany jest na pierwszym planie!

Iga Lis pokazała swój debiut medialny sprzed 13 lat! Zobaczcie, jak kibicowała Kindze Rusin w „Tańcu z gwiazdami”! [WIDEO]

Iga Krefft o spotkaniach z Małgorzatą Kożuchowską. Po jej odejściu z „M jak miłość” sporo się zmieniło [WIDEO]


Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na czułościach (fot. Jastrząb Post)

Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na czułościach (fot. Jastrząb Post)

Taco Hemingway obejmuje Igę Lis (fot. Jastrząb Post)

Taco Hemingway obejmuje Igę Lis (fot. Jastrząb Post)

Iga Lis i Taco Hemingway w klubie (fot. Jastrząb Post)

Iga Lis i Taco Hemingway w klubie (fot. Jastrząb Post)

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×