Szukaj

Wielki sukces Igi Lis! Wiemy gdzie pracuje i co studiuje w Londynie! Kinga Rusin pęka z dumy!

Iga Lis Londyn

Gdzie pracuje Iga Lis?

Co Iga Lis robi w Londynie? Jakie kierunki i na jakiej uczelni studiuje? Czym zajmuje się w wolnych chwilach? Gdzie pracuje? Wiemy czym córka Kingi Rusin zajmuje się w Wielkiej Brytanii!

Iga Lis od dawna nie jest już słodką dziewczynką. Młodsza z córek Kingi RusinTomasza Lisa nie tylko wyrosła na piękną młodą kobietę, ale również na kobietę inteligentną i pracowitą. Od września mieszka w Londynie, gdzie studiuje aż dwa kierunki na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w mieście. A czym zajmuje się w czasie, w którym nie pochłaniają ją zajęcia na London School of Economics? Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Iga Lis pracuje w dziale prasowym Polish Business Society w Londynie na stanowisku media officer:

Iga jest studentem pierwszego roku, studiuje historię i stosunki międzynarodowe, pochodzi z Warszawy. Jej główne zainteresowania obracają się wokół polityki międzynarodowej i historii. Choć nie jest jeszcze pewna czym zajmie się w przyszłości i jaką profesję wybierze, w najbliższym czasie planuje z sukcesem ukończyć studia na LSE oraz poświęcić swój czas rozwijaniu umiejętności w sektorze dziennikarstwa politycznego – czytamy w jej biogramie na stronie 

Wygląda na to, że w przyszłości planuje pójść w ślady rodziców i zająć się poważnym dziennikarstwem. To spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy wróżyli jej karierę modelki – ale czego spodziewać się po córce Kingi i Tomasza? Smykałkę do dziennikarstwa wyniosła, dosłownie, z domu. 😉 Myślicie, że za jakiś czas będzie brylowała na antenie z własnym programem publicystycznym?

WOW! Iga Lis pokazała pierwsze zdjęcie z Taco Hemingwayem! To już oficjalne!

Mamy to! Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na zabawie w Londynie! Nie tak wyobrażaliśmy sobie ich pierwsze wspólne zdjęcie

Wreszcie! Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnym zdjęciu! W romantycznym uniesieniu potwierdzili swój związek!


Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis - Sylwester 2018

Iga Lis - Sylwester 2018

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Dodaj komentarz

 • Zagraniczne towarzystwo pisze:

  „haczyk”, propaganda sukcesu jak w nie jednej scenie z „Misia” – LONDON

 • Gość pisze:

  Ona non stop się bawi, sama wrzuca na inst. i faktycznie cały czas jest jak nie Paryżu to w Polsce, kiedy ona pracuje? kiedy się uczy? pracuje pewnie kilka godzin w miesiącu ale z córki Lisa i Rusin trzeba zrobić nadczłowieka, A Taco to najbardziej żałosny raper w Polsce, tak nie lubi popularności a lansuje się z malolatą i tak niechcący stał się gwiazdą wszystkich plotkarskich portali, na własne życzenie, skoro pozuje na jej inst i pozwala zdawać relację z kazdego kroku jaki zrobią. A ona jaka jest gwaiazdę,że ma sławnych rodziców i sypia ze znanym raperem. To jeszcze za mało,żeby wzbudzać takie zainteresowanie

 • Gość pisze:

  Z jednym się zgodzę na pewno,że studiuje stosunki haha

 • Gość pisze:

  Cały czas podróżuje albo siedzi w Polsce na koncertach Taco. Kiedy ona ma czas na studiowanie dwóch kierunków i jeszcze pracę. U nas na jednym dobrym ciężko się wyrobić. porażka

 • Gość pisze:

  Doceniam, ze Jej sie chce.

 • Gość pisze:

  No i niech jej sie wiedzie

 • Mania pisze:

  Jezuuuuu mój syn też studiujei pracuje w Londynie a wielkie halo 🙂

 • Eloizajala pisze:

  Wydaje mi się być mega antypatyczna, ale szanuję, że ma ambicje, plany i realizuje je nie w Polsce, jadąc na nazwisku i staniu na ściankach, tylko zaczęła wszystko od zera pracując sama na własne nazwisko za granicą. Mogła na spokojnie odcinać kupony za kasę rodziców, a wybrała trudniejszą drogę. To się chwali, jakkolwiek prywatnie by nie była.

 • Kapitan Zuber z Londynu pisze:

  Rośnie kolejne pokolenie „elity”. Jeszcze bardziej bezwzględne od ich tatusiów i dziadów. Czy można studiować na poważnej uczelni 2 kierunki, pracować i być celebrytką. No proszę Was.

 • Gość pisze:

  Z mojej rodziny dwoje młodych studiuje w Anglii, mają tyle nauki, że o pracy mowy nie ma a tu aż dwa kierunki. Zaiste fenomen.

 • Gość pisze:

  Jak skończy studia, kopnie w zad Taco u którego mieszka. Londyn to jego stały adres zamieszkania od lat.

 • ŻenadaLewacka pisze:

  Mały wredny korniszon, przez którego zdrowie psychiczne zmarnowały sobie wszystkie ich nianie i sprzątaczki..
  Wielki mi sukces, pracować w filii fundacji Sorosa, dla którego pracuje jej lisi ojciec – Tomasz…
  Media Officer… bo ma 10tys. followersów, to już super media generałka powinna być

 • Gośćaaaaabc pisze:

  w każdej okolicy jest jakaś górka,a jak się ściemni to łatwo do domu,po co pchać się w ryzyko?

 • Gośćaaaaabc pisze:

  studiuje co niby co,ważne,że,w Londynie,brak inteligencji albo zapału do studiowania w Polsce, Tatiana Patitz,Claudia Schiffer to nie bedzie

 • Gość pisze:

  studiuje,aż dwa kierunki,tylko?,może na Oxford,mamy przyszła celebrytke w polskim chlewie.Studi

 • Gośćaaaaabc pisze:

  ładna,europejska nastolatka,poparta forsa Lisa, ma szansę zostać „face”

 • Gość pisze:

  Oczywiscie tego czy sama czy przez „agencje”, czyli tego co najistotniejsze to tu nie ma. Ale, UK to nie RP. Jesli pracowac chce to sam polish engllish nie wystarczy. Chyba ze jest to podrzedne stanowisko pracy. Puki co do UK Ukraincy wjazdu nie maja, wiec mala konkurencja robi swoje.

 • Londyński lis pisze:

  To dziewczę jest poprostu brzydkie a nawet odpychające i do tego nie ma za grosz gustu. Tylko tak zakłamani rodzice i ich dupowłazy mogły ją tak strasznie oszukać,że jest wyjątkowa. Głupie dziecko chyba w to uwierzyło. To się nazywa pranie mózgu.

 • Gość pisze:

  To coś ma gębę jak rozdeptana żaba a uczelnia na ,którą chodzi jest tylko trochę mniej przeciętna od niej samej. Nie pozdrawiam was idioci.

 • Panna nikt pisze:

  I oczywiście sama załatwiła sobie pracę….. Ja po 2 kierunkach studiów; 3 specjalizacje w tym jedna poziom magisterski, biegła( potwierdzona egzaminami w Holandii oraz certyfikatem z Oxfordu), znajomość w mowie i piśmie 2 języków: niderlandzki i angielski, mogłabym tylko pomarzyć.

 • Gość pisze:

  W Sudetach jest ok

 • Gość pisze:

  Poradzicie gdzie jechać na narty żeby nie zasypalo ?

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×