Ida Nowakowska otworzyła się ws. swojej diety. Nie uległa obecnym trendom. Wprost powiedziała, co jest dla niej nienormalne

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska cieszy się świetną figurą. Czemu to zawdzięcza? Opowiedziała nam o swojej diecie. Nie zabrakło stanowczego stwierdzenia. 

Ida Nowakowska od wczesnych lat młodości zajmuje się tańcem. Później próbowała też sił jako aktorka, a nawet ukończyła studia na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na prestiżowym Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W ostatnich latach piękności robi karierę w telewizji. Współpracę z TVP nawiązała przed blisko pięcioma laty. Dziś możemy ją tam oglądać w programach Pytanie na śniadanie i You Can Dance – Nowa generacja.

W zeszłym miesiącu ulubienica widzów Dwójki miała poważny wypadek. W drodze do pracy uderzyła okiem w ostrą gałąź, przez co uszkodziła rogówkę. Na szczęście dziennikarka czuje się już o wiele lepiej, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej.

Czuję się dobrze. Rzeczywiście, miałam troszeczkę przygód zdrowotnych, zupełnie niespodziewanych i wszystko to w „Pytaniu na Śniadanie”, na żywo, przed naszymi widzami, ale taki jest ten program, że wszystko bierze – i te dobre rzeczy i te złe. Dziękuję za troskę, bo znajomi i widzowie pisali mi dużo SMS-ów i po tym sweterkowym incydencie i po tym incydencie z okiem, więc jest mi miło, że tyle osób darzy mnie ciepłem i dziękuję za to wsparcie – ujawniła.

Reporterka naszego portalu porozmawiała też z Idą na przyjemniejsze tematy.

Ida Nowakowska o sekrecie swojej sylwetki

Zapytała ją o to, w jaki sposób dba o siebie, bo w końcu Ida może się pochwalić fenomenalną sylwetką! Nasza rozmówczyni powiedziała, że stara się zdrowo odżywiać:

Staram się zdrowo odżywiać. Szczerze mówiąc ja za dużo nie myślę o sobie, od dziecka mam zdrowy tryb życia, bo tak zostałam wychowana.

Nie idzie jednak w skrajność – tak jak to dziś robi wiele innych osób – i nie rezygnuje ze wszystkich niezdrowych posiłków. Zasugerowała, że skrajnie rygorystyczna, ścisła dieta jest dla niej nienormalna:

Bardzo lubię zdrowo jeść, ale też nie jestem jakaś nienormalna i z wielką przyjemnością czasami zjemy coś, co jest uważane za niezdrowe.

Ponadto Ida dba o swoją cerę:

Staram się dbać o siebie, zmywać codziennie makijaż, szanować swoje ciało.

Odkąd została mamą, nieco mniej zwraca uwagę na siebie. Macierzyństwo sprawiło, że nabrała więcej dystansu:

Natomiast odkąd zostałam mamą, to nie zwracam tak bardzo na siebie uwagi, nie przejmuje się tym. Myślę, że macierzyństwo dodaje perspektywy i dystansu i wpatruję się w mojego synka zamiast w siebie.

W jaki sposób dbacie o siebie?


Ida Nowakowska - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Ida Nowakowska - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Ida Nowakowska-Herndon Nagranie spotu na 20-lecie

Ida Nowakowska-Herndon Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"

Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×