Szukaj

Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki w PNŚ: „Dostałam takie zlecenie”. Kto odpowiada za całą sytuację? [WIDEO]

Ida Nowakowska o wpadce w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska o wpadce w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w Pytaniu na śniadanie. Jak gwiazda porannego show skomentowała całą sytuację?

Ida Nowakowska podczas niedawnego wydania programu Pytanie na śniadanie zaliczyła drobną wpadkę, błędnie przedstawiając historię zaproszonych gości. Gwiazda przeczytała informację, jaką przekazali jej producenci programu.

Ida Nowakowska komentuje wpadkę w śniadaniówce TVP

Nowakowska w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że nie była to jej pierwsza tego typu wpadka na wizji. Ida jest nieco zaskoczona popularnością sytuacji, która miała miejsce w programie na żywo.

Takie sytuacje się zdarzają i będą się zdarzać. To jest czar programu na żywo, naprawdę może się wszystko zdarzyć i będzie na wizji. To nie był to mój błąd, ponieważ dostałam taki wpis z bloga, z dokumentacji, więc byłam przygotowana i chciałam to pokazać. Dostałam takie zlecenie na ucho, ktoś to błędnie spisał. To nie był jakiś błąd, który wpłynął na program, ponieważ ten wpis był zupełnie à propos tego, o czym rozmawialiśmy. To była konotacja tego, co mieliśmy sobie przygotować. Ale tak bywa. Jedyne, co mogę zrobić, to przeprosić naszych gości, że wskazałam, że to był tej pani wpis. Często popełniam różne błędy i gafy, więc to jest dla mnie śmieszne, że ten został wyłapany, a nie inne.

Czy w takich sytuacjach ktoś ponosi konsekwencję pomyłki?

Z tego co wiem, są konsekwencje takich rzeczy. Czasami to jest brak przygotowania redaktorów czy kogoś, kto nad tym pracował. Ale człowiek jest człowiekiem, więc wydaje mi się, że to zależy od tego, czy to jest błąd, który wpłynął znacznie na to, co chcieliśmy przekazać w programie czy nie. Myślę, że to nie było zupełnie znaczące.

Cała rozmowa poniżej.


Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska – TeleKamery 2020

Ida Nowakowska – TeleKamery 2020

Ida Nowakowska – TeleKamery 2020

Ida Nowakowska – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×