Szukaj

Ida Nowakowska po odcinku „DDD” chwyciła za telefon i zadzwoniła do Ewy Chodakowskiej. Tego było już za wiele

Ida Nowakowska o Ewie Chodakowskiej

Ida Nowakowska o Ewie Chodakowskiej

Ida Nowakowska poprosiła Ewę Chodakowską o pomoc. Gwiazda zadzwoniła do trenerki zaraz po emisji premierowych odcinków Dance Dance Dance. Z czym sobie nie radziła? O tym opowiedziała naszej reporterce.

Ida Nowakowska rok temu zadebiutowała na antenie TVP jako jurorka w programie Dance Dance Dance. Po pierwszych dwóch odcinkach została ochrzczona najbardziej surową recenzentką występów tancerzy – amatorów. Gwiazda nie przebierała w słowach, jeśli coś w choreografii poszło nie tak.

Ida Nowakowska poprosiła Ewę Chodakowską o pomoc

Za srogie noty Idzie oberwało się od internautów. Tancerka spotkała się z krytyką i hejtem w sieci. W pewnym momencie było jej tak ciężko, że chwyciła za telefon i zadzwoniła do Ewy Chodakowskiej. Przeczuwała, że trenerka, która zbudowała imperium na swoim nazwisku, doskonale wie, jak radzić sobie w podobnych sytuacjach – i wcale się nie myliła.

Ewa jest osobą przyzwyczajoną do krytyki. Pamiętam, jak był taki moment, kiedy ja się spotkałam z dość dużym hejtem w pierwszej edycji Dance Dance Dance i po jednym z odcinków zadzwoniłam do niej. Ewa mi tłumaczyła różne rzeczy, jeśli chodzi jak radzić sobie z krytyką, czy tzw. hejtem, bo to jest coś innego. Ona podchodzi do tego z wielką klasą. Jest też przyzwyczajona do czegoś takiego, bo jest osobą publiczną od wielu lat. Ale to pewnie dlatego, że wiele robi.

Jakie rady Chodakowska przekazała Nowakowskiej? Jedną z nich Ida podzieliła się z naszą reporterką.

Im więcej robisz, tym więcej jest tych dobrych rzeczy na twój temat, ale i tych złych.

Gwiazda TVP odniosła się również do fali krytyki jaka spadła na Chodakowską w ostatnim czasie. W internecie pojawiło się wiele krzywdzących Ewę wpisów od byłych podopiecznych. Ida nie zgadza się ze słowami, jakie padają pod adresem jej koleżanki z pracy.

Widziałam, jak Ewa pracuje. Ile wkłada serca we wszystko to, co robi. Ona nigdy nie przestaje pracować. Wręcz praca jest dla niej czymś najważniejszym. Bardzo wierzy w to, co robi. Nawet jeśli chodzi o skład batoników. Ja analizuje takie rzeczy, bo lubię się zdrowo odżywiać i pytałam ją o różne detale. Ona wszystko wie na temat wszystkiego, co reprezentuje. Cały czas odpisuje tym kobietom i wiem, że przyjaźni się z wieloma z nich. To jest jej całe życie. Trudno mi powiedzieć, jak to jest. Jest mi trochę przykro. Ale znam tę całą historię tylko z jednej strony. W 100% wiem, że musi jej teraz być naprawdę bardzo przykro.

Cała rozmowa z Idą poniżej.


Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska w Pytaniu na Śniadanie

Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska w Pytaniu na Śniadanie

Ewa Chodakowska – Bal TVN 2019

Ewa Chodakowska – Bal TVN 2019

Ida Nowakowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Ida Nowakowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×