Ida Nowakowska ma psychofanów! Jednak to, co wyznała o mężu jest największym zaskoczeniem. „On jest dziwny” [WIDEO]

Ida Nowakowska i jej mąż

Ida Nowakowska i jej mąż

Ida Nowakowska w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że wśród jej miłośników znajdują się również psychofani. Zdradziła też, czy jej mąż bywa zazdrosny. Tego się nie spodziewaliśmy!

Ida Nowakowska po raz pierwszy pojawiła się w telewizji, biorąc udział w pierwszej edycji programu You Can Dance, w którym zajęła dziesiąte miejsce. Po zakończeniu tanecznego show wyleciała do Nowego Jorku, a po powrocie do Polski ponownie pojawiła się w programie You Can Dance, tym razem jako jurorka. Wkrótce wykonała transfer do Telewizji Polskiej i dziś jest główną twarzą stacji.

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Gwiazda TVP od 2019 jest jurorką programu Dance Dance Dance. Również od tego samego roku współprowadzi poranny program Pytanie na śniadanie, a także talent show dla dzieci The Voice Kids. Niebawem prezenterkę będziemy mogli ponownie zobaczyć w roli jurorki w drugiej edycji programu You Can Dance – nowa generacja w TVP.

Tancerka nie może narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Siedem lat temu wyszła za mąż za swoją studencką miłość – Jacka Herndona, a 6 maja 2021 roku na świat przyszedł ich syn – Maksymilian Marek. Od tej pory cała trójka tworzy szczęśliwą rodzinę, a prezenterka doskonale odnajduje się w roli matki.

Ida Nowakowska o psychofanach i zazdrości męża

Ogromna popularność gwiazdy w naszym kraju sprawiła, że nie brakuje miłośników jej talentu. Celebrytka zgromadziła pokaźne grono fanów, a jej Instagram obserwuje już prawie 400 tysięcy internautów. Okazuje się, że sympatia niektórych z nich graniczy wręcz z obsesją, a Ida Nowakowska posiada psychofanów, co przyznała w szczerej rozmowie z naszą reporterką.

Mam psychofanów. Osoby, które rzeczywiście dużo do mnie piszą. Z niektórymi mam kontakt, bo się długo znamy. Mam takich fanów z którymi mam takie prawdziwe relacje i są strasznie fajnymi ludźmi. Są tacy, którzy są trochę w swoim własnym świecie i piszą dużo. Ale nie mam takich niesympatycznych sytuacji. Szczerze mówiąc, nawet jeżeli tych wiadomości jest dużo, to jest to miłe, że komuś zależy, że ktoś interesuję się twoim życiem, czegoś od ciebie chcę. Mi to sprawia przyjemność. A to też ode mnie zależy, czy odpisuję, czy nie. Ja nie jestem tak aktywna jak chciałabym być na mediach społecznościowych. Wynika to z braku czasu. A, że lubię to wszystko robić, lubię sama odpisywać na wiadomości, a czasami nie mam czasu. Chciałabym więcej i bardziej, bo dostaje dużo miłych wiadomości.

Czy jej mąż nie jest zazdrosny?

Nie wiem. Sama jestem ciekawa. Czasami jest zazdrosny, czasami nie. On jest dziwny. Ma swój świat. Ja jestem dziwna, on jest dziwny, jesteśmy razem dziwni. Tak się dobraliśmy.

Jesteście fanami Idy Nowakowskiej?


Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska i Jack Herndon | fot. Instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska i Jack Herndon | fot. Instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×