Ida Nowakowska o skandalu z Basią Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP oceniła wulgarny wpis byłej koleżanki ze stacji

Ida Nowakowska o Basi Kurdej-Szatan

Ida Nowakowska skomentowała aferę z wpisem Basi Kurdej-Szatan o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Gwiazda dała do zrozumienia, co sądzi o postawie, jaką zaprezentowała aktorka.

Basia Kurdej-Szatan na początku listopada zamieściła na Instagramie wpis, który doprowadził media do szaleństwa. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na profilu swojej idolki. Gwiazda zdobyła się na wulgarne słowa, bo tylko w ten sposób była w stanie wyrazić emocje związane z sytuacją panującą na polsko-białoruskiej granicy.

Jej postawa została mocno skrytykowana. Aktorka przypłaciła skandal pracą. Straciła rolę w M jak miłość i rozwiązano z nią kontrakt z Playem. W obronie Basi stanęło sporo gwiazd. Murem za nią opowiedzieli się m.in. Krystyna Janda, Anna Mucha, Jakub Kucner i Mandaryna. Są też tacy, którzy nie pochwalają formy, w jakiej Kurdej-Szatan przekazała swoje przemyślenia.

Ida Nowakowska o wpisie Basi Kurdej-Szatan

Małgorzata Tomaszewska skrytykowała postawę Basi. A co na ten temat sądzi Ida Nowakowska? Reporterka Jastrząb Post, niezawodna Karolina Motylewska, zapytała gospodynię You Can Dance o jej zdanie. Gwiazda zaczęła od opowieści o wartościach, jakie wyniosła z domu:

Nie mnie to oceniać. Ja staram się zawsze myśleć o tym, za czym ja stoję. Jestem osobą, która stara się zawsze dobrze patrzeć na każdego człowieka, bo po prostu lubię ludzi. Aczkolwiek myślę, że ważne jest to, aby pamiętać, co dla nas jest najważniejsze. Dla mnie rzeczywiście ważne jest to, żeby gdzieś być taką osobą, która świadomie podchodzi do tego, czym jest moja tożsamość. To jest dla mnie bardzo ważne. Byłam też wychowywana w takiej rodzinie i to jest bardzo trudne, szczególnie w tym czasie, kiedy tak dużo się dzieje i tak dużo słów nawet ja rzucam na wiatr. I staram się o tym pamiętać. Ale to jest bardzo trudne. Natomiast dom, który moi rodzice dla mnie stworzyli, jest takim zapleczem i mam nadzieję, że da mi siłę, abym też nigdy o tym nie zapominała.

Ida w delikatny sposób dała do zrozumienia, że nie popiera emocjonalnych zachowań w internecie. Uważa, że warto zwrócić uwagę na język, w jakim przekazuje się swoją opinię:

Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobór.

Przy okazji rozmowy o sytuacji na granicy, Nowakowska przypomniała koncercie, który TVP pokaże 5 grudnia:

Koncert, który teraz będzie w Telewizji Polskiej myślę, że jest czymś pięknym i czymś, co wielu Polaków będzie oglądało i będzie z tego dumna. Murem za polskim mundurem. Pojawią się fantastyczni artyści. Cieszę się, że jestem w takiej Telewizji, która właśnie taki koncert tworzy, bo w takim duchu byłam wychowywana i w takim duchu chcę sama wychowywać swojego synka.

Zgadzacie się z opinią Idy?


Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan - Ani jednej więcej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×