Nie tylko poważny uraz oka. Ida Nowakowska ma inne problemy ze zdrowiem, które utrudniają jej prowadzenie „Pnś” [WIDEO]

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska początek roku miała niezwykle trudny. W styczniu mierzyła się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Doznała groźnego urazu oka na wizji. Jak się czuje?

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP. Prezenterka pojawia się na ekranie między innymi w Pytaniu na śniadanie, który jest jednym z flagowych programów stacji. Tam tworzy bardzo udany z Tomaszem Wolnym. Śniadaniówka jest prowadzona na żywo, dlatego  gospodarzy show, musi cechować wielki profesjonalizm i umiejętność radzenia sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Wpadek i nieoczekiwanych wyzwań przed kamerami zdecydowanie nie brakuje.

O potknięciach w porannym programie chętnie rozpisuje się prasa, dlaczego prowadzący są szczególnie wyczuleni na punkcie tego, aby idealnie zaprezentować  się przed widzami. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. Ida ostatnio musiała zmierzyć się z niebywałym problemem. Gwiazda doznała poważnego urazu oka. Uderzyła w ostrą gałąź, co uszkodziło jej rogówkę.

Ida Nowakowska o wypadku w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska mocno zmartwiła fanów, gdy w trakcie programu potrzebowała pomocy, a tuż po jego zakończeniu pędem udała się do okulisty, który przekazał, że uraz jest dosyć poważny. Wcześniej gwiazda pojawiła się na planie programu i miała atak kaszlu. Okazało się, że musiała się szybko przebrać, ponieważ sweter powodował uczulenie. O tym, jak się czuje i problemach ze zdrowiem opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Czuję się dobrze. Rzeczywiście, miałam troszeczkę przygód zdrowotnych, zupełnie niespodziewanych i wszystko to w „Pytaniu na Śniadanie”, na żywo, przed naszymi widzami, ale taki jest ten program, że wszystko bierze – i te dobre rzeczy i te złe. Dziękuję za troskę, bo znajomi i widzowie pisali mi dużo SMS-ów i po tym sweterkowym incydencie i po tym incydencie z okiem, więc jest mi miło, że tyle osób darzy mnie ciepłem i dziękuję za to wsparcie.

Czy Ida była alergiczką?

Ja byłam uczulona przez wiele swoich młodzieńczych lat, natomiast zawsze mówię, że mi to odeszło tak w wieku 18 lat, kiedy to miałam takie świsty astmatyczne, byłam uczulona na sierść. Do dzisiaj troszkę uważam, natomiast kocham zwierzęta, więc trudno mi ich nie pogłaskać, szczególnie gdy przychodzą do nas do studia, ale nie zmagam się z tym na co dzień.

Co dzieje się na planie PnŚ, gdy któryś z prowadzących ma kłopoty zdrowotne w trakcie programu?

Ja akurat zostałam do końca programu, zmieniłam sweter, a jeżeli chodzi o sytuacje z okiem, to cały czas miałam wrażenie, że mi to po prostu minie. Bardzo mnie bolało to oko i aż trudno było mi się skupić, chciałam dotrwać do końca, wiedziałam, że to jest ważne, aby poprowadzić program i uważam, że na tym polega profesjonalizm. Każdy, kto jest na planie jest profesjonalistą i każdy w tym momencie pomaga, wspieramy się i o siebie dbamy. Myślę, że jakby była taka sytuacja, że ktoś musi wyjść, pojechać do lekarza, to wiele osób może wejść i pomóc, a program może trwać dalej i wszystko będzie dobrze.

Jesteście fanami Idy?


Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Komentarze

 • olo pisze:

  Bardzo dobrze, że ma wolne !!! Z jej urodą i wysławianiem się ,nie powinna pracowac w telewizji !!( nawet reżimowej !!! )

 • GośćLidia pisze:

  Pani Ido.bardzo Panią lubię i współczuję.Ja miałam podobna sytuację w szkole .sięgałam książkę z półki inachylajac w bil mi się cinki bambusowy kijek metrowy który ugodzl mnie w oko tak aż krew wypłynęła myślałam że mam dziurę na wylot bardzo z tego powodu cierpiałam i nigdzie z tym nie poszłam.My kobiety musimy być twarde na bol.pozdrawiam.

 • Gość\ pisze:

  jej tych oczu prawie nie widać takie sa małe

 • bbb pisze:

  Jak gałązka dała radę trafić w tak MAŁE oko????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×