Ida Nowakowska: „Uwielbiam Święto Zmarłych”. Zdradziła, co myśli o Halloween i jak je celebrowała przez lata

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska to jedna z najbardziej zadeklarowanych katoliczek w rodzimym show-biznesie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli o Halloween. Obchodzi to święto?

Ida Nowakowska jest jedną z największych gwiazd stacji TVP. Prezenterka pojawia się w najpopularniejszych formatach, a regularnie możemy zobaczyć ją w Pytaniu na śniadanie. Dzięki porannemu programowi zyskała ogromną sympatię widzów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się jej życiu zawodowemu i prywatnemu. Ostatnio te dwie sfery mocno się przenikają. Kilka miesięcy temu tancerka po raz pierwszy została mamą, ale błyskawicznie wróciła do pracy. Od tej pory łączy macierzyństwo z zawodowymi obowiązkami, a synek często towarzyszy jej za kulisami shows, które nagrywa.

Prezenterka nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Zdradza sporo szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wiadomo, że jest zadeklarowaną katoliczką i nie wstydzi się swojej wiary. Wiele razy publikowała w social mediach zdjęcia z kościołów, które odwiedza.

Ida Nowakowska o Halloween. Czy obchodzi to święto?

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. To święto staje się u nas coraz bardziej popularne, a wiele osób czeka na to, by w ten wieczór doskonale się bawić. Zwłaszcza najmłodsi czerpią z tego największą radość. Obchodom tego dnia towarzyszą bowiem ciekawe atrakcje. Niezbędne są najbardziej przerażające stroje, a w wielu domach odbywają się huczne prywatki. Po tym jak się ściemni, najmłodsi wybierają się także do okolicznych domów, zbierając słodkie przysmaki.

Ida Nowakowska, która przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, doskonale wie, jak wyglądają tam obchody tego święta. Dla Amerykanów jest to jeden z najważniejszych dni w roku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, czy jest tam Halloween.

Jak najbardziej Święto Zmarłych jest mi bliższe. Jestem osobą wierzącą. Uwielbiam to święto i myślę, że jest świętem bardzo polskim i jest to przepiękne, że mamy taką tradycję. Pamiętam jak mój mąż był tutaj pierwszy raz na Święto Zmarłych. Był zauroczony. Naprawdę czuł głębię i powagę tego święta. To, że wspominamy o zmarłych.

Jaki ma stosunek do Halloween?

Halloween traktuję z przymróżeniem oka. Myślę, że nikt nie wierzy w Halloween, tylko jest to zabawa. Tak jak Walentynki. Nie widzę w tym nic złego, że ktoś się przebiera, że dzieci się bawią. Dopóki jest to zabawa. Mieszkając w Stanach obchodziłam Halloween. To były po prostu imprezy tematyczne na uniwersytecie i tyle.

Obchodzicie Halloween?


Ida Nowakowska podczas konferencji prasowej

Ida Nowakowska podczas konferencji prasowej

Ida Nowakowska odsłoniła brzuch krótko po porodzie

Ida Nowakowska odsłoniła brzuch krótko po porodzie

bIda Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×