Szukaj

Ida Nowakowska o nieszczęściu, jakie spotkało ją na 10 minut przed Eurowizją. Już gorzej być nie mogło

Ida Nowakowska wspomina Eurowizję Junior 2019. Po raz pierwszy zdradziła, że na 10 minut przed wejściem na scenę zaliczyła wpadkę najgorszą z możliwych. Powiedziała też, która jej kreacja została odrzucona przez producentów i dlaczego.
Ida Nowakowska o Eurowizji Junior

Ida Nowakowska o Eurowizji Junior

Już wiemy, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce. Konkurs po raz drugi zawita do naszego kraju. Tym razem zostanie przeprowadzony na terenie Warszawy. Hasłem przyświecającym wydarzeniu będzie Move the World. O wszystkim w sobotę poinformowała Viki Gabor, podczas koncertu Eurovision: Shine a light, który został wyemitowany w zastępstwie za odwołany finał konkursu.

Ubiegłoroczną edycję dziecięcego show poprowadziła Ida Nowakowska. Tancerka bardzo dobrze sprawdziła się w roli gospodyni. Energicznie prezentowała wyniki głosowania, nawiązała świetny kontakt z publicznością, a do tego wyglądała jak milion dolarów.

Ida Nowakowska: problem ze strojem na Eurowizji Junior

Okazuje się, że na finał Eurowizji Junior 2019 Ida Nowakowska miała przygotowane kilka kreacji. Wszystkie stroje musiały zostać zaakceptowane przez producentów widowiska. Jeden projekt, który szczególnie przypadł jej do gustu, został odrzucony ze względu na za duże wycięcia eksponujące jej zgrabne ciało.

Nowakowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że na 10 minut przed występem doszło do tragedii. Przytrafiła się jej sytuacja najgorsza z możliwych. Tuż przed wejściem na scenę pękł suwak w jej najważniejszej sukience. Ostatecznie Ida musiała włożyć kreację rezerwową. Po tej sytuacji nie rusza się z domu bez zapasowych strojów.

W życiu nie da się nic zaplanować. My bardzo długo planowałyśmy stylizacje, ale Eurowizja to dość specyficzna impreza. Tym bardziej, że to Eurowizja Junior, więc strój musi być skromny, nie może być wyzywający, bo to nie wypada w kontekście dzieci. Musi być to zaaprobowane przez całą grupę EBU, więc dużo ludzi musi powiedzieć, że można w tym wyjść. Była taka sytuacja, że jedna przepiękna stylizacja musiała odpaść, bo miałam w niej widoczny brzuch i nie mogłam jej nałożyć. Później miałam kreację jeszcze inną i w ostatnim momencie pękł mu suwak i musiałam założyć coś zupełnie innego. Dosłownie na 10 minut przed rozpoczęciem show. Na szczęście miałam dodatkowe rzeczy, ale to jest właśnie ta złośliwość rzeczy martwych.

Ida poprowadziła Eurowizję Junior w fenomenalny sposób. Czy w związku z tym otrzymała jakieś propozycje z zagranicy?

Była jedna propozycja z zagranicy. Ale nie mogłam jej przyjąć, bo robiłam coś innego. Była rzeczywiście bardzo fajna, ale ni mogłam sobie na to pozwolić. Jednak wierzę, że wszystko zawsze jest tak, jak powinno się ułożyć i co się odwlecze to nie uciecze.

Niewykluczone, że Ida Nowakowska poprowadzi także tegoroczny konkurs. W sumie ciężko wyobrazić sobie lepszego kandydata.

Zapis całej rozmowy live z Idą Nowakowską:


Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Ida Nowakowska na Eurowizji Junior 2019

Ida Nowakowska na Eurowizji Junior 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×