Szukaj

Mąż Idy Nowakowskiej posłuchał kilku hitów disco-polo. Reakcja Amerykanina dała gwieździe do myślenia [WIDEO]

Ida Nowakowska o muzyce disco-polo. Gwiazda TVP zdradziła, czy słucha piosenek Zenka Martyniuka i innych gwiazd reprezentujących popularny w Polsce nurt muzyczny. Przy okazji zdradziła, jak na tego typu muzykę reaguje jej mąż.
Ida Nowakowska o disco-polo

Ida Nowakowska o disco-polo

Ida Nowakowska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od występu w programie You Can Dance. Chociaż go nie wygrała, zwróciła na siebie uwagę widzów i producentów telewizyjnych. Szybko została uznana za objawienie roku, co zaowocowało gwiazdorskimi ofertami. Najpierw zasiadła w jury programu, w którym debiutowała jako uczestniczka, a potem podpisała kontrakt z TVP.

Dziś Nowakowska jest jedną z największych wizytówek telewizji publicznej. Brawurowo poprowadziła konkurs Eurowizji Junior w Gliwicach, świetnie sprawdziła się jako gospodyni koncertów okazjonalnych, a od jakiegoś czasu jest częścią stałej obsady Pytania na śniadanie.

Ida Nowakowska o disco-polo

TVP w swoich programach często gości artystów reprezentujących nurt disco-polo. Dzięki temu Ida Nowakowska miała okazję nie tylko poznać największe gwiazdy wykonujące ten rodzaj muzyki, ale też osłuchać się z ich twórczością. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że choć Polacy dzielą się na fanów i antyfanów piosenek disco-polo, to i tak wszyscy je nucą:

Ta muzyka jest bardzo specyficzna i to wszyscy wiemy. Dzieli w pewnym sensie nasze społeczeństwo. Ja dzielę społeczeństwo przez tą muzykę na osoby, które mówią otwarcie, że jej nie lubią i te, które mówią otwarcie, że lubią, a tak naprawdę wydaje mi się, że wszyscy lubią. Wszyscy podrygują nóżką, znają słowa i to jest najfajniejsze w tej muzyce. Że ona jest łatwa w odbiorze.

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herndonem

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herndonem

Mąż Idy Nowakowskiej lubi disco-polo?

Ida nie ukrywa, że prowadząc wakacyjną trasę Dwójki zrozumiała, jak bardzo publiczność ceni sobie utwory disco-polo. Nawet jej mąż Amerykanin, Jack Herndon, polubił hity takich gwiazd jak Zenek Martyniuk czy Marcin Miller:

Prowadziłam wakacyjną trasę Dwójki i tam było bardzo dużo zespołów disco-polo, więc sama się z tą muzyką obyłam. Nawet mój mąż, który jest Amerykaninem, czasami sobie do niej podryguje. To mi uświadomiło, że to jest muzyka, która ma gdzieś łatwo wchodzić w ucho. To jest fajne. Ja nie ukrywam, że jestem osobą, która nie ma jednego ulubionego typu muzyki. Słucham wszystkiego.

Cała rozmowa poniżej.


Jak nazywa się mąż Idy Nowakowskiej?

Jak nazywa się mąż Idy Nowakowskiej?

Czy mąż Idy Nowakowskiej, Jack Herndon, jest tancerzem?

Czy mąż Idy Nowakowskiej, Jack Herndon, jest tancerzem?

Kim jest Jack Herndon mąż Idy Nowakowskiej?

Kim jest Jack Herndon mąż Idy Nowakowskiej?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×