Żarliwa modlitwa i wielka rewolucja w życiu. Ida Nowakowska opowiedziała nam o zmianach na 2022: „To barbarzyństwo po prostu”

Ida Nowakowska o planach na 2022 rok

Ida Nowakowska o planach na 2022 rok

Ida Nowakowska w ostatnim czasie ma sporo na głowie. Gwiazda zdradziła, że nie wszystko zawsze idzie po jej myśli. Powodem jest pewna skłonność, o której opowiedziała naszej reporterce.

Ida Nowakowska urodziła się w 1990 roku. Jest aktorką, tancerką oraz idealnie odnajduje się w roli prezenterki. Ukończyła Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles, na którym poznała miłość swojego życia. Jest zdobywczynią prestiżowych nagród w konkursach tanecznych. Swój talent zaprezentowała również na castingu do programu You Can Dance – Po prostu tańcz. Mimo że zajęła wtedy 10. miejsce, produkcja zdecydowała zaproponować jej dołączenie do obsady programu. Została jurorką i od tamtego momentu to ona oceniała występy innych uczestników. Trzy lata temu postanowiła przejść do Telewizji Polskiej. Współprowadzi tam Pytanie na śniadanie.

W życiu prywatnym Idy dzieje się równie dużo, co w zawodowym. W 2015 roku wzięła ślub z Jackiem Herndonem, któremu w 2021 roku urodziła syna Maxa. Pomimo wielu zobowiązań Nowakowska stara się nie zaniedbywać syna. Spędza z nim każdą wolną chwilę. Z tego powodu zawsze za kulisami ktoś pilnuje jej dziecka. Przerwy między nagraniami poświęca maluchowi.

Ida Nowakowska o postanowieniach noworocznych

Początek roku to idealny czas na wprowadzenie zmian do swojego życia. Ida Nowakowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie ma cele noworoczne. Gwiazda nie ukrywa, że ważna jest dla niej rodzina, i to o jej zdrowie i bezpieczeństwo się modli:

Mam sporo marzeń, bo jestem marzycielką. Te marzenia się nie kończą. Chciałabym, żeby wszystko w naszej rodzinie było dobrze. Przeżyłam bardzo dużo trudności w moim życiu, gdzie odchodzili moi bliscy i tego się zawsze najbardziej boję. O to się modlę, żeby nasza rodzina była w komplecie.

Ida chce znaleźć więcej czasu dla siebie, dlatego zdecydowała się na wielką rewolucję w swoim codziennym funkcjonowaniu:

Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to na pewno mam takie, żeby mieć mniej artystyczne i abstrakcyjne poczucie czasu. Muszę sobie dorobić godzinę przed przyjściem gdzieś. To jest takie moje postanowienie, że będę gdzieś wcześniej. Ja się jak na razie spóźniam bardzo często. I moje postanowienie jest takie, że nie będę na czas, tylko będę wcześniej. Będę przychodzić, czekać z ciasteczkami. Kupie sobie kawę, czy komuś z kim będę pracować.

Gwiazda wyznała, że nawet do pracy przychodzi na ostatnią chwilę. Co w przypadku programów na żywo?

Jeszcze się nie spóźniłam na żaden program na żywo. Ale przychodzę na ostatnią chwilę. Na ostatnią chwilę zupełnie. I to jest stresujące. Ale zawsze gdzieś mi umyka ten czas, ktoś mi kradnie czas. To barbarzyństwo po prostu.

A wy macie jakieś postanowienia noworoczne?


Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×