Ida Nowakowska wzruszająco o macierzyństwie. Nawet nie ukrywa, że stara się o dziecko: „Dla mnie jest to dziwne, że…” [WIDEO]

Ida Nowakowska o macierzyństwie

Ida Nowakowska myślała, że jest w ciąży? Planuje mieć dzieci? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką wyjawiła swoje plany. Zobacz, co takiego zdradziła. 

Ida Nowakowska nie boi się nowych wyzwań. Przez prawie dwa miesiące przebywała poza Polską, gdzie kręciła nowy program – Szlak Nadziei. W trakcie realizacji projektu, doszło u niej do życiowych rewolucji. Jakich?

Zobacz: Ida Nowakowska będzie najseksowniejszą prowadzącą w historii Eurowizji! Tak wygląda jej kreacja na wielki finał!

Ida Nowakowska zrezygnowała z wegetarianizmu. Dlaczego?

Nowakowska przez wiele lat była wegetarianką, a przez dwa lata weganką. Okazuje się, że przez program onownie sięga przez mięso:

Byłam wegetarianką przez długi czas. Byłam weganką też przez dwa lata. Ostatnio na Szlaku Nadziei zaczęłam jeść mięso. Przez pierwsze dni nie jadłam i byłam szkieletem. Pomyślałam, że muszę zacząć jeść to mięso, bo musiałam coś jeść. I tak mi zasmakowało, że cały czas miałam ochotę tylko na mięso. Wróciłam do Warszawy na parę dni i miałam do wyboru wersję wege, wersję z kurczakiem i wołowiną- wybrałam tylko wołowinę. Bardzo ideologicznie podchodzę do tego, że nie jem mięsa i to jest dla mnie niekomfortowe, ale czuję, że mój organizm potrzebuje.

Zobacz: Marcelina Zawadzka będzie w szoku po tym, co powiedziała Ida Nowakowska! Przyjaciółki czy rywalki?

Ida Nowakowska odchodzi z Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska odchodzi z Pytania na śniadanie

[wp_quiz id=”861″]

Ida Nowakowska planuje dziecko?

Okazuje się, że Ida miała tak dużą zachciankę na mięso, że zastanawiała się, czy przypadkiem nie jest w ciąży:

Po którymś razie, jak tak organizm potrzebował, przypomniały mi się historie koleżanek, które jadły mięso, jak były w ciąży. Nawet sobie myślałam z taką nadzieją, że może jestem w ciąży. Ale nie.

Czy Nowakowska jest gotowa na to, by zostać mamą?

Ja byłam gotowa, żeby zostać mamą już dawno. Od zawsze chciałam być mamą. Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy. Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że Ania Lewandowska jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę. Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o nowej prowadzącej „The Voice”! Jej słowa cytują dziś wszyscy! Co na to Ida Nowakowska?


Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska - Róże Gali 2019

Ida Nowakowska - Róże Gali 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×