Martyna wskazała najbardziej fałszywego uczestnika „Hotelu Paradise”. Na planie nie brakowało rozczarowań

Martyna z Hotelu Paradise

Martyna z Hotelu Paradise

Martyna Kondratowicz po Hotelu Paradise nie ukrywa rozczarowania jednym z uczestników. O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

W Hotelu Paradise od samego początku widzowie byli świadkami intryg, przyjaźni i wielkich zawodów, z którymi musieli zmagać się uczestnicy.

Kto najbardziej rozczarował Martynę w Hotelu Paradise?

Dla Martyny Kondratowicz jednym z największych rozczarowań okazał się Adam, który po spędzonej z nią nocy postanowił sparować się z inną uczestniczką show – Violą. Jednak nie tylko on prowadził nieczystą grę. Kolejnym mieszkańcem rajskiego hotelu, który niezwykle rozczarował Martynę, był Maciej:

W 100% Maciek. Miałam z nim rozmowę, bo w programie nie miałam świadomości, że manipuluje, pociąga za te sznureczki i jest fałszywy. Powiedział mi, że to był jego pomysł na tę grę. Każdy tam miał jakąś strategię. Ja miałam np. taką, że byłam w 100% sobą i kieruję się sercem. Maciej założył jakąś maskę, żeby przetrwać. Tam nie było łatwo, to nie były wakacje. Tam działo się bardzo dużo i trzeba było mieć naprawdę silne nerwy i psychikę, żeby to przetrzymać. A Maciej widocznie taką sobie drogę wybrał, żeby jakoś przetrwać.

Maciej z Hotelu Paradise

Maciej z Hotelu Paradise

Co najbardziej zaskoczyło Martynę po wyjściu z programu, gdy zobaczyła odcinki show już po montażu TVN-u?

Dużo rzeczy mnie zaskoczyło. Przede wszystkim byłam zaskoczona zachowaniem Maćka – tym, że tak grał. Byłam zaskoczona paktem Ani i Mata, bo ja myślałam, że to prawdziwe love story, nowa para show-biznesowa, a okazało się, że to była z ich strony gra. Było jeszcze kilka takich sytuacji o których nie wiedziałam. Również to, że Marietta powiedziała Adamowi, że strategicznie teraz dla niego będzie dobrym posunięciem, aby kierował się w moją stronę, a potem do Violi. Ja oczywiście to wszystko powyjaśniałam z ekipą i teraz nikt nie ma sobie nic do zarzucenia.

Kto Waszym zdaniem był najbardziej fałszywym uczestnikiem Hotelu Paradise?

Zapis całego live’a z Martyną:


Pary finałowe Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Kto wygrał Hotel Paradise

Kto wygrał Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×