Hotel Paradise 4. Wiktoria nie przyszła na finał. Miłosz komentuje ich relację: „Fajny prezent dostała ode mnie”. Miłość przetrwała? [WIDEO]

Miłosz Hotel Paradise 4

Miłosz Hotel Paradise 4

Hotel Paradise 4 dobiegł końca. Miłosz Pestka na Zanzibarze stworzył związek z Wiktorią Gąsior. Zdradził nam, jak obecnie wyglądają ich relacje. Mają ze sobą kontakt?

Hotel Paradise to reality show, które od samego początku wzbudza ogrom emocji nie tylko wśród uczestników, ale przede wszystkim widzów. Program okazał się tak wielkim hitem, że już w trakcie emisji pierwszej serii wiadomo było, że powstaną kolejne. Fani show z zapartym tchem przyglądali się bowiem relacjom i uczuciom, jakie narodziły się przed kamerami. Wiele ze związków przetrwało także po tym, jak bohaterowie show wrócili z rajskiej wyspy, na której spędzili razem kilka długich tygodni.

Wczoraj odbył się finał czwartej edycji randkowego programu. W poprzednich edycjach wygrywali kolejno: Chris i Marietta, Ata I Artur, a także Basia i Krystian. Tym razem główną nagrodę wywalczyli Sara i Michał „Mike”. Zwyciężczyni zdecydowała się na koniec rzucić kulą, wybierając pieniądze na rzecz miłości.

Hotel Paradise 4: Miłosz komentuje relacje z Wiktorią

Wiele emocji w czwartej edycji programu wzbudzała zwłaszcza jedna z uczestniczek. Wiktoria spotkała się z hejtem ze strony pozostałych dziewczyn, co widzowie mogli oglądać na ekranie. Często doprowadzały ją one do łez, co budziło spore kontrowersje i oburzenie fanów randkowego formatu. Partnerem nękanej dziewczyny był w Miłosz. Reporterka Jastrząb Post miała okazję z nim porozmawiać i zapytać o to, co działo się w show. Dlaczego Wiktoria nie pojawiła się na finale z pozostałymi uczestnikami?

To byś musiała zapytać Wiktorii, dlaczego jej nie ma, bo jeszcze niedawno rozmawialiśmy, miała być. No ale widocznie zmieniła zdanie – powiedział Miłosz.

Miłosz odniósł się także do hejtu, jaki spotkał ją ze strony pozostałych uczestniczek. Przyznał, że nie chce za wiele mówić na ten temat, a Wiktoria wszystko najlepiej opisała w social mediach.

Wiesz co, wydaje mi się, że każdy może zobaczyć, bo przecież Wiktoria wszystko udostępniała, jak to przeżyła. Ja też nie chcę za dużo mówić na ten temat, bo wszystko można gdzieś tam zobaczyć na profilu Wiktorii, ona często to opisywała, więc w jej odczuciach tak to wyglądało.

Miłosz zdradził również, jak starał się wspierać Wiktorię w najtrudniejszych momentach.

Nie mieliśmy kontaktu za bardzo, ponieważ Wiktoria gdzieś tam miała do mnie żal za rzeczy, które działy się w Hotelu i, mimo że ja wyciągałem gdzieś tam rękę… Tak jakby chciałem być ponad, bo od początku powiedziałem Wiktorii, że: „Słuchaj, dużo tu przeżyliśmy i powinniśmy się przede wszystkim wspierać od początku do końca”. Natomiast można powiedzieć, że już pewne odcinki zobaczyliśmy już. Ja się trochę też zgubiłem, potem ona. To myślę, nam ten kontakt w trakcie zepsuło. No i też można powiedzieć, Wika się momentami nie odzywała do mnie w ogóle, gdzie ja mówię, byłem ponad tym wszystkim.No ale nie dogadaliśmy się normalna rzecz. Natomiast ja miałem kontakt z jej rodziną i ja cały czas pytałem jej siostrę cioteczną, jak się czuje, bo my się gdzieś tam nie dogadywaliśmy – wyznał.

Po zakończeniu programu próbowali jednak zawalczyć o związek. Z jakim skutkiem?

Spróbowaliśmy. Nie wyszło nam. Spotkaliśmy się (…). Byłem na urodzinach Wiktorii. Zresztą fajny prezent dostała ode mnie. Dostała breloczek, wygrawerowałem breloczek z czterolistną koniczynką dla niej. (…) No nie wyszło no, zdarza się, życie.

Całego wywiadu z Miłoszem możecie wysłuchać poniżej.


Miłosz i Wiktoria - Hotel Paradise 4

Miłosz i Wiktoria - Hotel Paradise 4

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×